Sušice 05 / Rábí 06 2006 - PLAMEN 2005/2006

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 05. 2006 10:00
Kontakt:   p. Poskarský
Telefon: 
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Luby KT 23,17 - -
2.  Nýrsko KT 21,32 - -
3.  Týnec u Klatov KT 20,33 - -
4.  Malý Bor KT 24,42 - -
5.  Malechov KT 21,56 - -
6.  Janovice nad Úhlavou KT 24,58 - -
7.  Zavlekov KT 20,21 - -
8.  Plánice KT 23,10 - -
9.  Čachrov KT 25,08 - -
10.  Štěpánovice KT 25,42 - -
11.  Dolany KT 21,17 - -
11.  Velenovy KT 25,17 - -
13.  Pačejov KT 25,22 - -
14.  Strážov KT 26,21 - -
15.  Defurovy Lažany KT 28,44 - -
16.  Chudenín KT 22,58 - -
17.  Velké Hydčice KT 25,36 - -
18.  Velké Hydčice B KT 25,04 - -
19.  Tužice KT 29,24 - -
20.  Dlažov KT 27,28 - -
21.  Borovy KT 26,10 - -
22.  Točník KT 31,47 - -
23.  Sušice I KT 29,55 - -
24.  Malechov B KT 32,13 - -
25.  Klenová KT 30,03 - -
26.  Budětice KT 25,10 - -
27.  Předslav KT 30,48 - -
28.  Štěpánovice B KT 34,19 - -
29.  Červené Poříčí KT 34,28 - -
30.  Sobětice KT 26,31 - -
31.  Klatovy I KT 30,56 - -
32.  Malý Bor B KT 30,57 - -
33.  Velenovy B KT 31,40 - -
34.  Dešenice KT 29,33 - -
35.  Malá Víska KT 26,36 - -
36.  Křištín KT 31,01 - -
37.  Sušice I B KT 33,29 - -
38.  Rabí KT 26,57 - -
38.  Horažďovice KT 29,57 - -
40.  Pačejov B KT 35,11 - -
41.  Hrádek KT 29,18 - -
42.  Svojše KT 27,39 - -
43.  Horažďovice B KT 32,23 - -
44.  Kašperské Hory KT 36,21 - -
45.  Srní KT 34,53 - -
46.  Lomec KT 40,45 - -
47.  Slavíkovice DO 38,53 - -
48.  Borovy B KT 37,29 - -
49.  Malá Víska B KT 300,00 - -
49.  Strašín KT 300,00 - -
49.  Nezdice na Šumavě KT 300,00 - -
49.  Nalžovy KT 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nýrsko KT 47,94 - -
2.  Plánice KT 55,87 - -
3.  Malá Víska KT 56,57 - -
4.  Strážov KT 57,72 - -
5.  Zavlekov KT 58,25 - -
6.  Malý Bor B KT 58,44 - -
6.  Štěpánovice KT 58,44 - -
8.  Velké Hydčice KT 58,78 - -
9.  Svojše KT 59,13 - -
10.  Sušice I KT 59,38 - -
11.  Točník KT 59,69 - -
12.  Janovice nad Úhlavou KT 59,84 - -
13.  Nalžovy KT 61,78 - -
14.  Rabí KT 62,72 - -
15.  Nezdice na Šumavě KT 63,81 - -
16.  Chudenín KT 64,12 - -
17.  Malechov KT 64,53 - -
18.  Dešenice KT 64,59 - -
19.  Defurovy Lažany KT 64,93 - -
20.  Malechov B KT 65,34 - -
21.  Čachrov KT 65,37 - -
22.  Klenová KT 65,78 - -
22.  Velenovy KT 65,78 - -
24.  Dolany KT 65,85 - -
25.  Slavíkovice DO 66,25 - -
26.  Srní KT 66,69 - -
27.  Horažďovice B KT 66,84 - -
28.  Horažďovice KT 67,10 - -
29.  Pačejov KT 67,25 - -
30.  Týnec u Klatov KT 68,21 - -
31.  Tužice KT 68,62 - -
32.  Sušice I B KT 69,12 - -
33.  Borovy KT 69,81 - -
34.  Strašín KT 70,00 - -
35.  Hrádek KT 70,85 - -
36.  Malý Bor KT 71,38 - -
37.  Klatovy I KT 71,65 - -
38.  Velké Hydčice B KT 72,13 - -
39.  Velenovy B KT 75,13 - -
40.  Dlažov KT 76,00 - -
41.  Luby KT 76,07 - -
42.  Předslav KT 77,52 - -
43.  Křištín KT 79,87 - -
44.  Lomec KT 81,16 - -
45.  Červené Poříčí KT 84,44 - -
46.  Štěpánovice B KT 97,41 - -
47.  Borovy B KT 125,66 - -
48.  Budětice KT 300,00 - -
48.  Sobětice KT 300,00 - -
48.  Malá Víska B KT 300,00 - -
48.  Pačejov B KT 300,00 - -
48.  Kašperské Hory KT 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Točník KT 24,87 - -
2.  Strážov KT 25,66 - -
3.  Nýrsko KT 26,06 - -
4.  Malechov KT 26,28 - -
5.  Velenovy KT 27,65 - -
6.  Malý Bor B KT 28,07 - -
7.  Luby KT 29,09 - -
8.  Dešenice KT 29,11 - -
9.  Křištín KT 29,48 - -
10.  Janovice nad Úhlavou KT 29,96 - -
11.  Malá Víska KT 30,39 - -
12.  Plánice KT 30,52 - -
13.  Týnec u Klatov KT 31,00 - -
14.  Malechov B KT 32,16 - -
15.  Tužice KT 32,44 - -
16.  Pačejov KT 32,46 - -
17.  Horažďovice B KT 33,02 - -
18.  Zavlekov KT 33,34 - -
19.  Slavíkovice DO 33,69 - -
20.  Štěpánovice B KT 33,88 - -
21.  Velké Hydčice KT 34,36 - -
22.  Chudenín KT 34,48 - -
23.  Budětice KT 34,80 - -
24.  Velenovy B KT 35,32 - -
25.  Malý Bor KT 35,44 - -
26.  Štěpánovice KT 35,84 - -
27.  Klenová KT 37,24 - -
28.  Strašín KT 38,38 - -
29.  Svojše KT 38,55 - -
30.  Defurovy Lažany KT 39,18 - -
31.  Předslav KT 40,40 - -
32.  Nalžovy KT 40,63 - -
33.  Sušice I KT 42,94 - -
34.  Srní KT 44,98 - -
35.  Borovy KT 46,80 - -
36.  Dolany KT 48,68 - -
37.  Velké Hydčice B KT 48,71 - -
38.  Borovy B KT 52,21 - -
39.  Červené Poříčí KT 55,59 - -
40.  Horažďovice KT 55,72 - -
41.  Hrádek KT 56,13 - -
42.  Lomec KT 59,43 - -
43.  Nezdice na Šumavě KT 71,08 - -
44.  Dlažov KT 73,29 - -
45.  Čachrov KT 74,25 - -
46.  Klatovy I KT 78,81 - -
47.  Pačejov B KT 103,96 - -
48.  Sušice I B KT 300,00 - -
48.  Rabí KT 300,00 - -
48.  Sobětice KT 300,00 - -
48.  Kašperské Hory KT 300,00 - -
48.  Malá Víska B KT 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 89,06 - -
2.  Nýrsko KT 89,22 - -
3.  Malý Bor B KT 95,52 - -
4.  Sušice I KT 95,56 - -
5.  Plánice KT 98,34 - -
6.  Zavlekov KT 99,19 - -
7.  Točník KT 99,25 - -
8.  Štěpánovice KT 99,34 - -
9.  Pačejov KT 101,50 - -
10.  Rabí KT 102,06 - -
11.  Čachrov KT 102,19 - -
12.  Dlažov KT 102,53 - -
13.  Janovice nad Úhlavou KT 104,87 - -
14.  Malá Víska KT 96,47 - -
15.  Defurovy Lažany KT 106,66 - -
16.  Velenovy KT 107,19 - -
17.  Slavíkovice DO 107,25 - -
18.  Luby KT 109,75 - -
19.  Nalžovy KT 102,19 - -
20.  Svojše KT 113,00 - -
21.  Klenová KT 113,25 - -
22.  Týnec u Klatov KT 103,28 - -
23.  Malechov B KT 113,40 - -
24.  Kašperské Hory KT 113,44 - -
25.  Předslav KT 113,75 - -
26.  Horažďovice KT 114,60 - -
27.  Sušice I B KT 116,94 - -
28.  Nezdice na Šumavě KT 117,09 - -
29.  Velenovy B KT 117,12 - -
30.  Budětice KT 107,51 - -
31.  Dešenice KT 118,84 - -
32.  Velké Hydčice KT 119,10 - -
33.  Horažďovice B KT 119,44 - -
34.  Malý Bor KT 119,94 - -
35.  Borovy KT 120,69 - -
36.  Tužice KT 110,97 - -
37.  Dolany KT 112,22 - -
38.  Klatovy I KT 122,90 - -
39.  Červené Poříčí KT 124,85 - -
40.  Strašín KT 117,66 - -
41.  Pačejov B KT 132,04 - -
42.  Štěpánovice B KT 135,56 - -
43.  Borovy B KT 161,69 - -
44.  Malechov KT 300,00 - -
44.  Chudenín KT 300,00 - -
44.  Velké Hydčice B KT 300,00 - -
44.  Sobětice KT 300,00 - -
44.  Lomec KT 300,00 - -
44.  Hrádek KT 300,00 - -
44.  Srní KT 300,00 - -
44.  Malá Víska B KT 300,00 - -
44.  Křištín KT 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 58,22 - -
2.  Nýrsko KT 59,53 - -
3.  Malechov KT 63,97 - -
4.  Malý Bor KT 66,16 - -
5.  Defurovy Lažany KT 67,04 - -
6.  Plánice KT 67,63 - -
7.  Velké Hydčice KT 67,97 - -
8.  Nalžovy KT 69,34 - -
9.  Křištín KT 69,72 - -
10.  Sušice I KT 70,03 - -
11.  Chudenín KT 70,15 - -
12.  Rabí KT 70,21 - -
13.  Dlažov KT 71,97 - -
14.  Slavíkovice DO 72,94 - -
15.  Dešenice KT 75,37 - -
16.  Štěpánovice KT 55,62 - -
17.  Luby KT 76,72 - -
18.  Nezdice na Šumavě KT 77,34 - -
19.  Točník KT 67,41 - -
20.  Předslav KT 77,66 - -
21.  Svojše KT 67,71 - -
22.  Tužice KT 77,84 - -
23.  Velenovy KT 78,25 - -
24.  Pačejov KT 79,19 - -
25.  Janovice nad Úhlavou KT 80,88 - -
26.  Horažďovice KT 71,84 - -
27.  Velké Hydčice B KT 82,45 - -
28.  Zavlekov KT 72,47 - -
29.  Horažďovice B KT 83,03 - -
30.  Čachrov KT 73,29 - -
31.  Srní KT 74,81 - -
32.  Strašín KT 75,18 - -
33.  Klatovy I KT 76,22 - -
34.  Klenová KT 86,38 - -
35.  Borovy KT 77,91 - -
36.  Hrádek KT 88,85 - -
37.  Kašperské Hory KT 89,88 - -
38.  Týnec u Klatov KT 70,53 - -
39.  Lomec KT 85,75 - -
40.  Malý Bor B KT 97,34 - -
41.  Malá Víska KT 69,15 - -
42.  Dolany KT 90,25 - -
43.  Pačejov B KT 101,25 - -
44.  Červené Poříčí KT 92,75 - -
45.  Velenovy B KT 104,16 - -
46.  Borovy B KT 116,79 - -
47.  Malechov B KT 99,34 - -
48.  Budětice KT 88,97 - -
49.  Štěpánovice B KT 129,37 - -
50.  Sobětice KT 300,00 - -
50.  Malá Víska B KT 300,00 - -
50.  Sušice I B KT 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Malý Bor KT - - -
0.  Velké Hydčice B KT - - -
0.  Rabí KT - - -
0.  Nalžovy KT - - -
0.  Sušice I KT - - -
0.  Malý Bor B KT - - -
0.  Štěpánovice KT - - -
0.  Tužice KT - - -
0.  Červené Poříčí KT - - -
0.  Dolany KT - - -
0.  Štěpánovice B KT - - -
0.  Horažďovice KT - - -
0.  Zavlekov KT - - -
0.  Chudenín KT - - -
0.  Strážov KT - - -
0.  Malechov KT - - -
0.  Klenová KT - - -
0.  Horažďovice B KT - - -
0.  Defurovy Lažany KT - - -
0.  Srní KT - - -
0.  Malechov B KT - - -
0.  Točník KT - - -
0.  Kašperské Hory KT - - -
0.  Luby KT - - -
0.  Předslav KT - - -
0.  Čachrov KT - - -
0.  Malá Víska KT - - -
0.  Lomec KT - - -
0.  Velenovy KT - - -
0.  Dlažov KT - - -
0.  Křištín KT - - -
0.  Nýrsko KT - - -
0.  Malá Víska B KT - - -
0.  Pačejov B KT - - -
0.  Týnec u Klatov KT - - -
0.  Velenovy B KT - - -
0.  Velké Hydčice KT - - -
0.  Dešenice KT - - -
0.  Hrádek KT - - -
0.  Sušice I B KT - - -
0.  Pačejov KT - - -
5.  Klatovy I KT - - -
5.  Janovice nad Úhlavou KT - - -
5.  Plánice KT - - -
5.  Svojše KT - - -
10.  Borovy B KT - - -
10.  Borovy KT - - -
10.  Budětice KT - - -
20.  Strašín KT - - -
20.  Slavíkovice DO - - -
20.  Sobětice KT - - -
20.  Nezdice na Šumavě KT - - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Nýrsko KT 26,35 - -
0.  Dlažov KT 28,14 - -
0.  Chudenín KT 28,50 - -
0.  Týnec u Klatov KT 29,29 - -
0.  Plánice KT 32,04 - -
0.  Dešenice KT 33,32 - -
0.  Dolany KT 33,37 - -
0.  Tužice KT 33,53 - -
0.  Čachrov KT 33,58 - -
0.  Hrádek KT 34,42 - -
0.  Točník KT 35,16 - -
0.  Kašperské Hory KT 35,40 - -
0.  Klatovy I KT 35,58 - -
0.  Luby KT 36,05 - -
0.  Budětice KT 37,16 - -
0.  Srní KT 37,26 - -
0.  Malá Víska KT 37,49 - -
0.  Slavíkovice DO 38,52 - -
0.  Předslav KT 40,35 - -
48.  Strážov KT 32,08 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 3, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Plánice KT 31,29 - -
0.  Malechov KT 31,39 - -
0.  Horažďovice KT 33,52 - -
0.  Pačejov KT 34,28 - -
0.  Sušice I KT 35,02 - -
0.  Točník KT 35,22 - -
0.  Dlažov KT 37,21 - -
0.  Štěpánovice KT 44,55 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 4, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Horažďovice KT 35,47 - -
0.  Pačejov KT 40,39 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Horažďovice KT 39,01 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Žihobce KT30,0830,2230,222009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Kolinec KT31,0930,2831,092009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nýrsko KT31,6029,3331,602009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Luby KT37,0535,5837,052009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pačejov KT40,2840,9540,952009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dehtín KT44,0139,1744,012009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře