Malý Bor 2012 - PLAMEN 2011 - 2012

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 05. 2012 08:41
Kontakt:   Vladimír Wirth
Telefon:  +420
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 23,46 23,46 36,13
2.  Dlažov KT 25,27 25,27 49,28
3.  Plánice KT 25,58 25,58 49,53
4.  Malechov KT 26,08 26,08 33,00
5.  Strážov KT 29,32 57,59 29,32
6.  Žihobce KT 31,57 31,57 61,39
7.  Klenová KT 33,49 80,07 33,49
8.  Rabí KT 35,25 35,25 94,28
9.  Nýrsko KT 35,29 35,29 -
10.  Červené Poříčí KT 35,47 35,47 45,58
11.  Strašín KT 35,53 35,53 55,05
12.  Pačejov KT 37,02 63,23 37,02
13.  Lomec KT 37,19 37,19 -
14.  Hrádek KT 38,11 38,11 46,34
15.  Štěpánovice KT 38,15 43,50 38,15
16.  Železná Ruda KT 38,42 38,42 41,08
17.  Číhaň KT 39,11 39,11 -
18.  Horažďovice KT 39,50 39,50 91,34
19.  Klatovy I KT 40,22 40,22 65,45
20.  Sušice I KT 40,24 40,24 48,25
21.  Kejnice KT 56,42 56,42 40,38
22.  Srní KT 40,57 40,57 76,13
23.  Točník KT 41,54 57,09 41,54
24.  Předslav KT 42,27 59,54 42,27
25.  Luby KT 48,00 48,00 -
26.  Malá Víska KT 49,56 49,56 -
27.  Dolany KT 51,22 51,22 -
28.  Tužice KT 53,03 53,03 74,17
29.  Velenovy KT 53,10 88,07 53,10
30.  Dešenice KT 54,56 54,56 74,19
31.  Borovy KT 55,43 55,43 -
32.  Zavlekov KT 56,00 56,00 -
33.  Týnec u Klatov KT 57,41 57,41 -
34.  Křištín KT 58,54 58,54 -
35.  Malý Bor KT 60,34 60,34 74,09
36.  Defurovy Lažany KT 64,56 64,56 73,21
37.  Janovice nad Úhlavou KT 68,11 68,11 -
38.  Železná Ruda B KT 69,44 69,44 -
39.  Běšiny KT 74,55 74,55 -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 80,14 81,95 80,14
2.  Bystřice nad Úhlavou KT 93,96 94,56 93,96
3.  Dlažov KT 96,33 - 96,33
4.  Strážov KT 96,71 112,60 96,71
5.  Plánice KT 98,23 100,59 98,23
6.  Železná Ruda KT 98,57 99,68 98,57
7.  Točník KT 99,24 113,06 99,24
8.  Luby KT 100,80 100,80 104,70
9.  Červené Poříčí KT 101,57 104,19 101,57
10.  Pačejov KT 102,21 125,89 102,21
11.  Sušice I KT 102,50 119,89 102,50
12.  Lomec KT 102,71 119,54 102,71
13.  Žihobce KT 103,11 122,03 103,11
14.  Křištín KT 104,23 104,23 116,06
15.  Janovice nad Úhlavou KT 106,25 106,25 -
16.  Předslav KT 106,29 106,29 120,82
17.  Strašín KT 106,86 131,19 106,86
18.  Štěpánovice KT 106,98 106,98 116,92
19.  Zavlekov KT 109,65 133,87 109,65
20.  Rabí KT 109,77 113,17 109,77
21.  Klenová KT 110,72 110,72 111,13
22.  Hrádek KT 112,23 117,02 112,23
23.  Defurovy Lažany KT 113,77 118,63 113,77
24.  Tužice KT 114,76 143,01 114,76
25.  Týnec u Klatov KT 114,85 121,98 114,85
26.  Malý Bor KT 116,88 118,27 116,88
27.  Borovy KT 117,02 117,02 -
28.  Srní KT 117,47 117,47 -
29.  Železná Ruda B KT 117,82 117,82 -
30.  Malá Víska KT 118,37 118,37 118,65
31.  Nýrsko KT 122,24 122,24 127,09
32.  Číhaň KT 122,99 122,99 128,15
33.  Horažďovice KT 123,20 133,50 123,20
34.  Kejnice KT 124,30 130,20 124,30
35.  Dešenice KT 125,07 125,54 125,07
36.  Velenovy KT 125,83 155,62 125,83
37.  Běšiny KT 127,99 127,99 -
38.  Klatovy I KT 128,92 128,92 160,69
39.  Dolany KT 156,53 156,53 160,41

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Švihov KT 33,04 33,04 -
2.  Bystřice nad Úhlavou KT 38,35 70,43 38,35
3.  Dlažov KT 47,39 47,39 -
4.  Červené Poříčí KT 48,02 48,02 -
5.  Horažďovice KT 60,29 60,29 82,49
6.  Štěpánovice KT 63,03 63,03 88,34
7.  Janovice nad Úhlavou KT 64,54 64,54 84,59
8.  Běšiny KT 72,45 72,45 -
9.  Bezděkov KT 72,05 72,05 -
10.  Sušice I KT - - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 63,70 - -
2.  Švihov KT 68,13 - -
3.  Horažďovice KT 73,80 - -
4.  Dlažov KT 76,91 - -
5.  Červené Poříčí KT 84,57 - -
6.  Štěpánovice KT 85,68 - -
7.  Sušice I KT 91,71 - -
8.  Janovice nad Úhlavou KT 96,29 - -
9.  Bezděkov KT 99,78 - -
10.  Běšiny KT 111,18 - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 21,91 - -
2.  Horažďovice KT 31,24 - -
3.  Štěpánovice KT 33,42 - -
4.  Švihov KT 34,84 - -
5.  Dlažov KT 37,12 - -
6.  Bezděkov KT 46,53 - -
7.  Sušice I KT 63,60 - -
8.  Červené Poříčí KT NP - -
8.  Janovice nad Úhlavou KT NP - -
8.  Běšiny KT NP - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 114,93 119,81 114,93
2.  Švihov KT 115,87 121,49 115,87
3.  Červené Poříčí KT 135,03 135,03 -
4.  Horažďovice KT 135,34 150,24 135,34
5.  Dlažov KT 140,78 140,78 165,83
6.  Štěpánovice KT 147,73 147,73 176,69
7.  Běšiny KT 167,69 - 167,69
8.  Bezděkov KT 175,03 175,03 180,17
9.  Janovice nad Úhlavou KT 196,73 196,73 232,66
10.  Sušice I KT - - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 75,25 - -
2.  Horažďovice KT 89,56 - -
3.  Červené Poříčí KT 92,25 - -
4.  Švihov KT 96,35 - -
5.  Janovice nad Úhlavou KT 111,01 - -
6.  Štěpánovice KT 147,73 - -
7.  Dlažov KT 128,37 - -
8.  Sušice I KT 139,27 - -
9.  Bezděkov KT 159,78 - -
10.  Běšiny KT 203,46 - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
5.  Janovice nad Úhlavou KT - - -
5.  Bezděkov KT - - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 196,25 - -
2.  Švihov KT 213,33 - -
3.  Červené Poříčí KT 297,86 - -
4.  Dlažov KT NP - -
4.  Horažďovice KT NP - -
4.  Janovice nad Úhlavou KT NP - -
4.  Běšiny KT NP - -
4.  Sušice I KT NP - -
4.  Bezděkov KT NP - -
4.  Štěpánovice KT NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dehtín KT21,0720,4521,072009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nýrsko BKT22,5422,1822,542009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hadrava KT23,8221,3723,822009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bystřice nad Úhlavou KT21,9725,2725,272009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kalenice ST22,0125,2725,272009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Rozsedly KT25,2923,3625,292009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Petrovice KT24,8825,3025,302009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Střeziměř KT25,3325,5425,542009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Luby KT25,9923,0825,992009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nýrsko KT26,1822,5826,182009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kalenice BST24,4726,5926,592009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Štěpánovice KT34,0831,7734,082009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zelená Lhota KT39,2735,2939,272009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sušice I KT77,1079,2179,212009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře