Plzeň Košutka - věž 2015 - XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka

Liga: -
Místo: Plzeň
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 05. 2015 09:00
Kontakt:   jan.kolar@hzspk.cz
Telefon:  950 331 164

Začátek rezervace: 29. 05. 2015 09:00
Konec rezervace: 29. 05. 2015 09:00
Začátek tipování:  29. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 29. 05. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Výstup na věž

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka se koná v pátek 29. května 2015 na požární stanici Plzeň-Košutka. Pořadatelem je HZS Plzeňského kraje – územní odbor Plzeň, Hasičský sportovní klub Plzeň, z. s. a Česká asociace hasičských důstojníků, o. s. Partnerem akce je Globus.

Soutěž je otevřená příslušníkům HZS i členům SDH. Předpokládá se účast zhruba 150 závodníků s řadou špičkových reprezentantů ČR v požárním sportu.

 

Soutěží se ve dvou disciplínách dle platných pravidel – výstup do 4. podlaží cvičné věže a běh na 100 metrů s překážkami. Soutěž je zařazena do českého poháru ve dvojboji.

 

Začátek soutěží je v 9.00 hodin.

 

Časový harmonogram:

7.00 hod         trénink závodníků

8.00 hod         ukončení prezence závodníků

8.15 hod         odjez delegace na hrob M. Kružíka, položení kytice a uctění památky

8.45 hod         slavnostní nástup závodníků a rozhodčích

9.00 hod         zahájení disciplín

 

Po skončení soutěže, budou vyhodnocení vítězové, kteří slavnostně převezmou ceny.

Pro školy a veřejnost jsou připraveny exkurze na požární stanici Košutka.  

 

od 9:00 do 13:00 - exkurze určené pro základní školy, vždy v celou hodinu;

od 14:00 do 17:00 – exkurze pro veřejnost, vždy v celou hodinu; 

 Po celou dobu akce bude v areálu zajištěno občerstvení firmou Globus. 

 

 

Přihlášky s uvedením data narození zasílejte do 22. května 2015 na adresu:

 

mjr. Ing. Jan Kolář

U Hasičů 1, Plzeň 323 35

Tel: 950 331 164, fax: 950 331 102

Mobil: 725 045 350

Email: jan.kolar@hzspk.cz

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plzen-6762.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* 108. Juřička Jan - SDH Luká -Honza Adamec
22* 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň -Honza Adamec
33* 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
44* 105. Bukovský Marek - SDH Útušice -Honza Adamec
55* 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
66* 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
77* 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina -Honza Adamec
88* 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
99* 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram -Honza Adamec
1010* 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice -Honza Adamec
1111* 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
1212* 94. Buchta Josef - ÚO Přerov -Honza Adamec
1313* 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň -Honza Adamec
1414* 91. Havel Michal - HZS SŽDC Plzeň -Honza Adamec
1515* 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
1616* 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
1717* 87. Stuchlík Martin - HZS Kraje Vysočina -Honza Adamec
1818* 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
1919* 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
2020* 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad -Honza Adamec
2121* 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov -Honza Adamec
2222* 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
2323* 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
2424* 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň -Honza Adamec
2525* 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
2626* 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
2727* 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
2828* 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
2929* 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
3030* 70. Vitko Peter - ZHaZ Poprad -Honza Adamec
3131* 69. Bia Marek - ÚO Přerov -Honza Adamec
3232* 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
3333* 66. Langer Petr - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
3434* 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
3535* 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
3636* 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
3737* 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín -Honza Adamec
3838* 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice -Honza Adamec
3939* 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
4040* 58. Mikyska Václav - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
4141* 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
4242* 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
4343* 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
4444* 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
4545* 51. Kváč David - ÚO Domažlice -Honza Adamec
4646* 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň -Honza Adamec
4747* 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
4848* 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun -Honza Adamec
4949* 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice -Honza Adamec
5050* 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň -Honza Adamec
5151* 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
5252* 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
5353* 41. Dvořák Michal - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
5454* 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
5555* 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
5656* 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun -Honza Adamec
5757* 37. Bečvář Michal - ÚO Domažlice -Honza Adamec
5858* 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
5959* 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek -Honza Adamec
6060* 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
6161* 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
6262* 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
6363* 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň -Honza Adamec
6464* 30. Hrubeš Pavel - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
6565* 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
6666* 27. Kolínek Petr - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
6767* 26. Šuba Radek - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
6868* 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
6969* 24. Khýr Lukáš - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
7070* 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice -Honza Adamec
7171* 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň -Honza Adamec
7272* 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
7373* 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí -Honza Adamec
7474* 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň -Honza Adamec
7575* 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
7676* 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice -Honza Adamec
7777* 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
7878* 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou -Honza Adamec
7979* 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
8080* 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
8181* 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň -Honza Adamec
8282* 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
8383* 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
8484* 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
8585* 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice -Honza Adamec
8686* 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
8787* 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
8888* 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava-Honza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2019/05/11 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
FSCR
2019/06/23 Stadion města Plzně, Krajské kolo dorostu
CHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga