Košťálov 2018 - Košťálovský pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 16. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  +420 732 566 239

Začátek rezervace: 10. 09. 2018 20:00
Konec rezervace: 14. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  10. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

e-mail.: houzvinek@gmail.com


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-9303.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Koberovy JNTomáš Mašek
22Velké Hamry JNMAD Matthew
33Veselá MBOlda Česák
44Obrubce MBDavid Velát
55Břehy MBPetr Zavrtálek
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Tatobity SMmarek bárta
88Těpeře JNMAD Matthew
99Olešnice SMLukáš Marek
1010Obrubce MBDavid Velát
1111Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1212Jirkov JNMíra Berka
1313Krásná Ves MBJan Macoun
1414Dobšín MBFilip Hájek
1515Dneboh MBOndřej Jirčák
1616Sychrov MBBarbora Křapková
1717Malá Skála JNRadek Havelka
1818Pšánky HKJakub Doskočil
1925Jílové u Držkova JNLukáš
2029Podůlší BeckoJCLoumis
2130Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIIveta
22Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
33Kosmonosy MBJan Macoun
44Sychrov BMBBarbora Křapková
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Ploukonice SMEliška Bakešová
77Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
89Libuň JCHana Jarolímková
910Sychrov AMBBarbora Křapková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malá Skála BéčkoJN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychrov AMB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bratříkov JN19,2018,0219,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB19,2019,4119,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychrov BMB18,0320,1220,122019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bechov MB20,2019,7920,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga