Olešnice 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 07. 09. 2019 20:00
Kontakt:   Lukáš Hampl
Telefon:  776 129 856

Začátek rezervace: 01. 09. 2019 19:00
Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/

Poznámka pořadatele

Fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-10307.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
22Ludéřov OLTomáš Palička
33Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
44Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
55Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
66Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
77Loučany OLTomáš Hlavinka
88Měrotín OLPatrik Studeny
99Pěnčín PVMilan Husička
1010Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Krasice - Prostějov  PVAlča Buriánková
1212Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
1313Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
1414Cholina OLSabina Hájíčková
1515Olšany u Prostějova PVRudolf Piterka
1616Vojnice OLMikuláš Ingriš
1717Grygov OLštěpán dvorský
1818Třeština SUVladimír Švub
1919Dolany OLJiří Staněk
2020Radíkov OLDejv Tietze
2121Velká Bystřice OLDavid Malecký
2222Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
2323Chořelice OLPatrik Horák
2424Niva PVMony Hrubá
2525Bílovice PVPetr Dokoupil
2626Vojnice OLTereza Jílková
2727Nemile Ženy SUJana Vinklerová
2828Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2929Velký Týnec ŽenyOLJan Jeřábek
3030Bílovice BPVPetr Bartoněk
3131Mladeč OLAdam Dvorský
3232Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
3333Nemile SUAntonín Pekr
3434Haňovice OLJaroslav Hausknecht
3535Kožušany OLMonca Vyhlidalova
3636Těšetice Ratašice mužiOLTomáš Navrátil
3737Kosov SUKateřina Klusáková
3838Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
3939Střelice OLBarbora Bajerová
4040Droždín ChvádrožOLOndřej Šafařík
4141Polomí PVStanislav Režný
4242Blatec OLBarbora Paráková
4343Velká Bystřice OLMichal Surma
4444Pavlov SULucie Dostálová
4545Kosov ŽENYSURenata Lazebníčková
4646Domamyslice PVDavid Hanousek
4747Otinoves PVKarolína Burešová
4848Kožušany OLRadek Vyhnal
4949Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
5050Alojzov PVTomáš Růžička
5151Droždín OLIveta Pírková
5252Soběsuky PVLukáš Hampl
5353Těšetice RatašiceOLPatrik Pospíšil
5454Mladeč OLMartin Kristek
5555Štíty SUMichaela
5656Lukov ZLPetra Trefilová
5757Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
5859Janovice BRpetr boxan
5960Bezděčí u Trnávky SYJana Komoňová
6061Stražisko PVOndřej Šmehlík
6162Myslechovice OLMilan Gallo
6263Alojzov PVAdam Buigl
6364Maršíkov SUBarbora Vaculíková
6466Dolní Libina SUPetr Jančík
6567Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
6668Andělská Hora BRTomáš Pavlík
6773Soběsuky PVKamila Krychtálková
6875Bělkovice-Lašťany OLMiroslav Mlčoch
6976Krasice - Prostějov  PVTomáš Petržela
7077Nové Dvory OLDaniela Trombiková
7179Střelice OLMartin Gazárek
7280Polomí ženyPVLenka Recová
7385Lukov ZLJan
7493Stražisko PVzdenek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,2216,7416,742021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,0216,7816,782021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,8016,4416,802021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Janovice BR16,8616,5316,862021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL17,0016,3717,002018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nemile SU17,0116,7317,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plinkout OL17,1916,6617,192018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Loučany OL17,4916,7117,492019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL17,6617,2617,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice PV17,5517,7617,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrabišín SU17,8016,8517,802019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Břevenec OL17,9017,7017,902019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Ludéřov OL17,9717,7517,972016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dětkovice BPV17,9118,0318,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bílovice PV18,0417,6918,042016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Domamyslice BPV17,7918,1018,102019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Niva PV18,0318,1118,112014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Střelice OL17,8518,1218,122017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Plinkout OL18,1217,8318,122019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Domamyslice PV18,1517,7518,152015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dětkovice PV17,7918,1718,172016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chválkovice OL18,1717,9918,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Plinkout OL17,4518,2118,212016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Domamyslice BPV18,2617,5718,262017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dětkovice PV18,2717,5618,272019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loučany OL18,3416,4118,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nová Dědina OL18,3718,1718,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Olešnice X teamOL18,3917,9118,392021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Olešnice OL18,4117,5618,412019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hoštice KM18,3118,4118,412019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Loučany OL18,4317,6618,432015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čechy pod Kosířem PV18,5317,9118,532021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bílovice PV18,2518,5318,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Ludéřov OL17,8018,5618,562016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Pavlov SU18,5118,5718,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Břevenec OL17,0118,6018,602017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Náměšť na Hané OL17,4718,6118,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radíkov OL18,5618,6118,612021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Plinkout OL18,4418,6318,632021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Břevenec OL18,6417,5318,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Čelechovice na Hané PV18,6617,9518,662016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Niva PV17,8718,6818,682016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bohuslavice SU18,6918,0918,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dětkovice PV18,4318,7818,782017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chválkovice OL18,6218,8018,802017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dětkovice APV18,8018,3618,802015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Haňovice OL18,4218,8518,852014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dolany OL18,0518,9018,902021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Haňovice OL18,7418,9018,902016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Moravičany SU18,9118,4518,912016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nová Dědina OL18,4218,9418,942015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Pavlov-výběr SU18,9518,2918,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Čelechovice na Hané PV18,7619,0019,002016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Domamyslice DvojkaPV19,0318,4419,032016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Domamyslice BPV19,0318,7319,032016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chválkovice OL19,0418,5819,042019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Měrotín OL19,0319,0419,042017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Hlubočky OL17,5819,0719,072015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pavlov výběrSU18,1619,1219,122016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Ludéřov OL19,2019,1119,202015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Velká Bystřice OL19,2818,0519,282021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Ludéřov OL19,4318,4119,432014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Soběsuky PV19,4418,7519,442016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bílovice PV18,5619,4419,442018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dětkovice PV19,4917,7419,492021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Měrotín OL18,2919,5719,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dolany OL19,6317,5619,632019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Hlubočky OL19,5319,6319,632016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mladeč OL18,7819,6919,692021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Břevenec OL19,7119,5419,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Měrotín OL18,9919,7319,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hlubočky OL19,8218,3219,822017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Janovice BR18,8119,8419,842015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Cholina OL19,9217,8919,922016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Ráječek SU18,5619,9919,992015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Otinoves PV20,0219,6620,022019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Slavětín OL20,0419,8720,042018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Chválkovice OL20,0519,4120,052015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Polkovice PR18,9520,1420,142018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bludov SU20,1418,5120,142016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Ludéřov OL20,1619,0620,162018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Slavětín LN20,2519,6820,252014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolany OL17,9718,0018,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Libina SU18,0817,8318,082021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pěnčín PV18,7318,3518,732021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dub nad Moravou OL19,8518,6419,852021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pěnčín BPV20,2619,0920,262021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Šumvald OL18,0320,3820,382021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Droždín ChvádrožOL20,5019,8820,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Cholina CholešniceOL23,0017,2223,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Haňovice OL25,7520,2425,752021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hlubočky OL26,9119,9026,912021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dětkovice PV27,5026,3827,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Přáslavice OL41,6542,7842,782021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zahnašovice KMNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
HE
2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/21 ONL Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2021/08/28 ONL Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2021/09/04 ONL Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 ONL Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga