BIO-HE Olešnice 2021 - BIO-HE Olešnice

Liga: HE
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 07. 2021 11:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861

Začátek rezervace: 11. 07. 2021 18:00
Konec rezervace: 17. 07. 2021 10:00
Začátek tipování:  11. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 17. 07. 2021 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-11686.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice X teamOLHanácká extraliga
22Hrabůvka PRHonza
33Čechy pod Kosířem PVTomáš Dvořák
44Olšany u Prostějova PVPetr Fiala
55Dětkovice PVHanácká extraliga
67Zahnašovice KMBarbora Paráková
78Radíkov OLTomáš Herzog
89Alojzov PVJan Menšík
910Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1011Ratiboř VSVeronika Květoňová
1112Kokory PRLibor Daňa
1213Měrotín OLSDH Měrotin
1314Mladeč OLRadek Hégr
1415Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1516Plinkout OLivo šnejdar
1618Ratiboř VSLibor Vítek
1720Plumlov PVLukáš Hampl
1821Bělá u Jevíčka SYMartin Elner
1922Dolany OLPetr Holoubek
2025Velká Bystřice Muži OLMichal Surma
2140Dolní Libina SUVeronika Koulová
2247Janovice BRMartin Král
2349Dolany OLOndřej Šafařík
2450Přáslavice OLBarbora Ivanová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLHanácká extraliga
22Pěnčín PVLenka Kopečná
33Haňovice OLNicol Pospíšilová
44Šumvald OLNikola Tylová
55Cholina OLSabina Hájíčková
66Pěnčín BPVJiřina Navrátilová
77Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
88Zahnašovice KMBarbora Paráková
99Hlubočky OLPavla Jahnová
1010Dolní Libina SUAdéla Blažková
1111Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1212Dětkovice PVLukáš Kovařík
1313Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
1414Dolany OLPetr Holoubek
1515Přáslavice OLBarbora Ivanová
1616Dětkovice VYBarbora Plšková
1717Ratiboř VSVeronika Květoňová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,2216,7416,742021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,0216,7816,782021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,8016,4416,802021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Janovice BR16,8616,5316,862021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL17,0016,3717,002018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nemile SU17,0116,7317,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plinkout OL17,1916,6617,192018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Loučany OL17,4916,7117,492019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL17,6617,2617,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice PV17,5517,7617,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hrabišín SU17,8016,8517,802019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Břevenec OL17,9017,7017,902019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Ludéřov OL17,9717,7517,972016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dětkovice BPV17,9118,0318,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bílovice PV18,0417,6918,042016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Domamyslice BPV17,7918,1018,102019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Niva PV18,0318,1118,112014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Střelice OL17,8518,1218,122017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Plinkout OL18,1217,8318,122019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Domamyslice PV18,1517,7518,152015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chválkovice OL18,1717,9918,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dětkovice PV17,7918,1718,172016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Plinkout OL17,4518,2118,212016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Domamyslice BPV18,2617,5718,262017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dětkovice PV18,2717,5618,272019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loučany OL18,3416,4118,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nová Dědina OL18,3718,1718,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Olešnice X teamOL18,3917,9118,392021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Olešnice OL18,4117,5618,412019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hoštice KM18,3118,4118,412019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Loučany OL18,4317,6618,432015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čechy pod Kosířem PV18,5317,9118,532021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bílovice PV18,2518,5318,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Ludéřov OL17,8018,5618,562016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Pavlov SU18,5118,5718,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Břevenec OL17,0118,6018,602017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Radíkov OL18,5618,6118,612021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Náměšť na Hané OL17,4718,6118,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Plinkout OL18,4418,6318,632021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Břevenec OL18,6417,5318,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Čelechovice na Hané PV18,6617,9518,662016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Niva PV17,8718,6818,682016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bohuslavice SU18,6918,0918,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dětkovice PV18,4318,7818,782017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chválkovice OL18,6218,8018,802017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dětkovice APV18,8018,3618,802015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Haňovice OL18,4218,8518,852014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dolany OL18,0518,9018,902021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Haňovice OL18,7418,9018,902016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Moravičany SU18,9118,4518,912016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nová Dědina OL18,4218,9418,942015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Pavlov-výběr SU18,9518,2918,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Čelechovice na Hané PV18,7619,0019,002016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Domamyslice DvojkaPV19,0318,4419,032016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Domamyslice BPV19,0318,7319,032016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Měrotín OL19,0319,0419,042017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chválkovice OL19,0418,5819,042019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Hlubočky OL17,5819,0719,072015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pavlov výběrSU18,1619,1219,122016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Ludéřov OL19,2019,1119,202015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Velká Bystřice OL19,2818,0519,282021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Ludéřov OL19,4318,4119,432014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Soběsuky PV19,4418,7519,442016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bílovice PV18,5619,4419,442018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dětkovice PV19,4917,7419,492021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Měrotín OL18,2919,5719,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dolany OL19,6317,5619,632019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Hlubočky OL19,5319,6319,632016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mladeč OL18,7819,6919,692021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Břevenec OL19,7119,5419,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Měrotín OL18,9919,7319,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hlubočky OL19,8218,3219,822017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Janovice BR18,8119,8419,842015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Cholina OL19,9217,8919,922016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Ráječek SU18,5619,9919,992015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Otinoves PV20,0219,6620,022019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Slavětín OL20,0419,8720,042018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Chválkovice OL20,0519,4120,052015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bludov SU20,1418,5120,142016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Polkovice PR18,9520,1420,142018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Ludéřov OL20,1619,0620,162018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Měrotín OL20,2518,0720,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolany OL17,9718,0018,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Libina SU18,0817,8318,082021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pěnčín PV18,7318,3518,732021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dub nad Moravou OL19,8518,6419,852021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pěnčín BPV20,2619,0920,262021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Šumvald OL18,0320,3820,382021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Droždín ChvádrožOL20,5019,8820,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Cholina CholešniceOL23,0017,2223,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Haňovice OL25,7520,2425,752021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hlubočky OL26,9119,9026,912021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dětkovice PV27,5026,3827,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Přáslavice OL41,6542,7842,782021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zahnašovice KMNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
HE
2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/14 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout
HE
Kdy Kde Liga