Třeština (SU) 2020 - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 09. 2020 20:00
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490

Začátek rezervace: 13. 09. 2020 19:00
Konec rezervace: 19. 09. 2020 12:00
Začátek tipování:  19. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál na fotbalovém hřišti


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-11189.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Třeština mužiSUPavel Navrátil - admin ONL


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílý Potok JENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kokory PRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Štíty SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zábřeh SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Janovice BRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nemile SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Niva PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice BPV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga