ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO! 2020 - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 09. 2020 20:00
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490

Začátek rezervace: 19. 09. 2020 11:59
Konec rezervace: 19. 09. 2020 12:00
Začátek tipování:  19. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál na fotbalovém hřišti


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-11189.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Třeština mužiSUPavel Navrátil - admin ONL


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,8515,2015,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR14,8815,5015,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Měrotín OL15,6615,6915,692022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice CPV15,5515,8915,892022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,4216,2016,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Starý Jičín NJ15,6316,3316,332022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín BOL16,4816,4016,482022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL15,3716,4916,492022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL15,3716,5016,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Velká (Hranice III) PR16,7315,9916,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Těšetice TyfočáciOL16,7316,3416,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velké Kunětice JE16,8316,7716,832021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ráječek SU15,6716,9916,992022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Třeština SU15,6917,0517,052022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrchoslavice PV15,6117,1917,192022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU17,2216,5717,222021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Náměšť na Hané OL15,8417,3617,362022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nová Dědina OL17,4017,3417,402021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Brníčko SU17,4717,1517,472021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velké Kunětice JE17,4217,5217,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bezděčí u Trnávky BSY17,7116,4917,712021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plumlov PV17,8415,9217,842022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štíty SU16,6617,9417,942021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bezděčí u Trnávky SY16,4718,0218,022022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krasice - Prostějov PV18,0717,8718,072021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Studnice CR18,1716,3618,172021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Cholina OL16,2118,2718,272022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bludov SU18,3018,1818,302021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Tršice OL17,4618,6018,602022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Studénky SU17,8218,6118,612021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olšany u Prostějova PV19,0818,1319,082021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Tošodry fire team NJ16,7819,2819,282022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Olešnice XOL19,2818,9419,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chořelice OL17,9119,4519,452022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Plinkout OL19,5919,6419,642022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Přáslavice OL19,7819,7119,782022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Brníčko SU19,9419,8319,942022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Olšany u Prostějova PV18,5620,0420,042022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Velká Bystřice OL20,2315,5220,232022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kobeřice PV20,3819,5020,382022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolní Studénky SU20,6320,0220,632022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nový Malín SU21,1819,8121,182021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Těšetice RatašiceOL20,9321,2821,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bludov SU22,0215,9922,022022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krasice - Prostějov PV22,9920,5522,992022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hrabová SU22,4323,3123,312022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Otinoves PV25,2624,9625,262022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nová Dědina OL17,9227,0827,082022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nový Malín SU24,7029,5129,512022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Ludéřov OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Zábřeh SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Suchonice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Janovice BRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nemile SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sobotín SUNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Sobotín SUNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Přáslavice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Niva PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Měrotín OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,8816,1216,122022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stará Říše JI16,2116,2716,272022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pšánky HK16,3115,9316,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB16,3516,1416,352022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plumlov PV16,8717,2217,222022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Haňovice OL17,1817,2617,262022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ploukonice SM16,7717,3417,342022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU17,3717,2217,372022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice CUO17,1517,5917,592022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benetice TR16,6117,6217,622022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plumlov PV17,8616,6417,862022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krasice - Prostějov PV17,2917,9917,992022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Libina SU18,0217,0918,022022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín OL17,4118,1318,132022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dětkovice VY18,1018,1718,172022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pavlov SU18,3118,1018,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany OL17,9618,3618,362022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrabišín SU17,5518,3918,392022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pavlov SU18,1718,4018,402022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Libina SU17,2018,4118,412022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Měrotín OL18,3918,7418,742021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Haňovice OL18,8718,5918,872022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Odry NJ18,4418,9318,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrabišín SU19,0218,3719,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Dědina OL19,0518,8319,052022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Světlá BR19,2318,9419,232022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vojnice OL19,2219,2419,242022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Světlá HoraBR19,1519,2719,272021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU18,4219,2919,292022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Děrné NJ19,1819,4419,442022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL19,2719,5319,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Blatec OL19,6819,6019,682021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cholina OL18,6519,7719,772022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bezděčí u Trnávky SY18,8019,8119,812021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dub nad Moravou OL19,9319,5019,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice - Prostějov PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pavlov SU19,3820,0220,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kožušany OL20,0419,8120,042021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bílovice UH20,0516,8720,052022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov SU20,1719,1920,172022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Senetářov BK20,1818,5120,182022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Senetářov BK20,2120,0420,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bílovice PV20,4720,1320,472022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Šumvald OL20,5220,3320,522021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Soběsuky BPV20,7820,0120,782022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Blatec OL20,6720,8020,802022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krasice - Prostějov (J)elitaPV20,9721,5221,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Soběsuky APV21,7322,4022,402022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Světlá HoraBR22,4420,5722,442022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nový Malín SU23,8920,5523,892022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bezděčí u Trnávky SY24,8723,1224,872022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Tršice OL24,9123,6824,912022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Šumvald OL22,9324,9324,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Maršíkov SU29,7329,2729,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nová Dědina OL19,9632,2332,232022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Leskovec nad Moravicí BR32,3932,1932,392022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Náměšť na Hané OL36,6538,6738,672022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bílovice BPV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kosov SUNPNPNP2022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Velký Týnec OL20,2121,29NP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Přáslavice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Rohle SU32,44NPNP2022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Brušperk FMNPNPNP2022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nový Malín SUNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže