Třeština - Poslední výstřik 2020 - noční soutěž 2B

Liga: -
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 09. 2020 19:00
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602618490

Začátek rezervace: 05. 09. 2020 18:00
Konec rezervace: 18. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  12. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2020 00:00
Zadal: Ladislav Plechatý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.sdhtrestina.cz/

Poznámka pořadatele

SDH Třeština  Vás tímto zve na noční pohárovou soutěž - Poslední výstřik 2020 

Program:
Do 18:50 příjezd družstev
19:00 nástup
19:15 zahájení požárních útoků (po setmění - začíná kategerie veteránu - v rezervaci první 10 míst star. listiny - rezervace družstev na místě)
Cca 00:00 ukončení závodů

Kategorie veteránů,mužů a žen na 2B, pořadí smíšené a běhat se bude dle pravidel ONL. Startovné 150Kč a soutěž je na 1 pokus.

Dotazy na tel. čísle 602 618 490

 

Těší se na Vás SDH Třeština

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-11469.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Únětice 1911 TřeštinaPJLadislav Plechatý
22Petřvald 2-Petřvaldík TřeštinaNJLadislav Plechatý
33Petrkov 3.díl TřeštinaCRLadislav Plechatý
44České Budějovice 4 TřeštinaCBLadislav Plechatý
55České Budějovice 5 TřeštinaCBLadislav Plechatý
66České Budějovice 6 TřeštinaCBLadislav Plechatý
77České Budějovice 7 TřeštinaCBLadislav Plechatý
88- Třeština 8-Ladislav Plechatý
99Únětice 1911 TřeštinaPJLadislav Plechatý
1010- Třeština 10-Ladislav Plechatý
1111Únětice 1911 PavlovPJLadislav Plechatý
1212- Chořelice 12-Ladislav Plechatý
1313- Domamyslice 13-Ladislav Plechatý
1414- Dolní Libina 14-Ladislav Plechatý
1515- Sobotín 15-Ladislav Plechatý
1616- Bílovice 16-Ladislav Plechatý
1717- Čechy pod Kosířem 17-Ladislav Plechatý
1818- Olšany u Prostějova 18-Ladislav Plechatý
1919Únětice 1911 JanovicePJLadislav Plechatý
2020- Nová Dědina 20-Ladislav Plechatý
2121- Pavlov-výběr 21-Ladislav Plechatý
2222- Dub nad Moravou 22-Ladislav Plechatý
2323- Krasice 23-Ladislav Plechatý
2424- Dolní Libina 24-Ladislav Plechatý
2525- Nová Dědina 25-Ladislav Plechatý
2626- Kokory 26-Ladislav Plechatý
2727- Grygov 27-Ladislav Plechatý
2828- Čechy pod Kosířem 28-Ladislav Plechatý
2929- Olešnice 29-Ladislav Plechatý
3030- Hrabůvka 30-Ladislav Plechatý
3131- Alojzov 31-Ladislav Plechatý
3232- Krasice 32-Ladislav Plechatý
3333- Přáslavice 33-Ladislav Plechatý
3434- Štíty 34-Ladislav Plechatý
3535- Haňovice 35-Ladislav Plechatý
3636- Mladeč 36-Ladislav Plechatý
3737- Přáslavice 37-Ladislav Plechatý
3838- Kožušany 38-Ladislav Plechatý
3939- Bílý Potok 39-Ladislav Plechatý
4040- Lesnice 40-Ladislav Plechatý
4141- Radíkov 41-Ladislav Plechatý
4242- Alojzov 42-Ladislav Plechatý
4343- Kosov 43-Ladislav Plechatý
4444- Nový Malín 44-Ladislav Plechatý
4545- Bludov 45-Ladislav Plechatý
4646- Šumvald 46-Ladislav Plechatý
4747- Kosov 47-Ladislav Plechatý
4848- Blatec 48-Ladislav Plechatý
4949- Bratrušov 49-Ladislav Plechatý
5050- Janovice 50-Ladislav Plechatý
5151- Lesnice 51-Ladislav Plechatý
5252- Odry 52-Ladislav Plechatý
5353- Světlá 53-Ladislav Plechatý
5454- Blatec 54-Ladislav Plechatý
5555- Velká Bystřice 55-Ladislav Plechatý
5656- Cholina 56-Ladislav Plechatý
5757- Polomí 57-Ladislav Plechatý
5858- Vojnice 58-Ladislav Plechatý
5959- Cholina 59-Ladislav Plechatý
6060- Střelice 60-Ladislav Plechatý
6161- Radíkov 61-Ladislav Plechatý
6262- Vojnice 62-Ladislav Plechatý
6363- Čechy pod Kosířem 63-Ladislav Plechatý
6464- Haňovice 64-Ladislav Plechatý
6565- Čechy pod Kosířem 65-Ladislav Plechatý
6666- Kostelany 66-Ladislav Plechatý
6767- Otinoves 67-Ladislav Plechatý
6868- Bludov 68-Ladislav Plechatý
6969- Veselá 70-Ladislav Plechatý
7070- Seloutky 71-Ladislav Plechatý
7171- Kožušany 72-Ladislav Plechatý
7272- Králíky 73-Ladislav Plechatý
7373- Zborovice 74-Ladislav Plechatý
7474- Lukov 75-Ladislav Plechatý
7575Lukov BZLHelena Kolářová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Niva PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílý Potok JENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kokory PRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Štíty SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Zábřeh SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Janovice BRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nemile SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice BPV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga