Třeština (SU) 2021 - ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 18. 09. 2021 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490

Začátek rezervace: 12. 09. 2021 19:00
Konec rezervace: 18. 09. 2021 12:00
Začátek tipování:  18. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 18. 09. 2021 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál na fotbalovém hřišti


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-11830.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Třeština veterániSUPavel Navrátil - admin ONL
22Dub nad Moravou OLPatrik Maksant
33Radíkov OLTomáš Herzog
44Bezděčí u Trnávky SYMartin Elner
55Olešnice OLTomáš Němec
66Janovice BRTomáš Nebes
77Kožušany OLvlastimil dokoupil
88Přáslavice OLLibuše Hrošová
99Velká Bystřice OLTomáš Růžička
1010Třeština mužiSUPavel Navrátil - admin ONL
1111Vojnice OLTereza Jílková
1212Kožušany OLPetra Zmeškalová
1313Domamyslice PVLukáš Koudelka
1414Bohuslavice SUPavel Dostál
1515Břidličná BRJaromir Pavlik
1616Blatec OLMartin Sahliger
1717Krasice - Prostějov  PVAlča Buriánková
1818Olšany u Prostějova PVAdam Dvorský
1919Haňovice OLKateřina Skládalová
2020Sobotín SURadek Dubový
2121Bezděčí u Trnávky SYLukáš Hampl
2222Ludéřov OLJan Palička
2323Bílovice PVPetr Dokoupil
2424Těšetice OLAdriana Šulcová
2525Čelechovice na Hané PVMarek Šustr
2626Cholina OLxteam
2727Pavlov ženySUMichaela Vystavělová
2828Střelice OLTomáš Pytolaj
2929Senetářov ženyBKJan Havlíček
3030Světlá BRRoman Namor
3131Bezděčí u Trnávky SYPavel Spíchal
3232Hrabišín SUNikola Kvapilová
3333Odry NJHelen Novackova
3434Kosov SUPetra Hubáčková
3535Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
3636Dolní Libina SUKristýna Nováková
3737Vysoká PRLubomír Kadlec
3838Alojzov PVAdam Kala
3939Měrotín OLRadka Skopalová
4040Nová Dědina OLEva Dušková
4141Hrabišín SUAdéla Haitmarová
4242Přáslavice OLKateřina Mariánková
4343Krasice - Prostějov  PVEliška Vantuchová
4444Mladeč OLMafka Sobotová
4545Dolany OLJíří Skopal
4646Bílovice PVNikola Dostálová
4747Tošodry fire team NJjarek
4848Zvole veterániSUSimona
4949Měrotín BOLLukáš Trefil
5051Šumvald OLNikola Tylová
5152Dolní Libina SUKlára Blažková
5253Bělkovice-Lašťany OLGabriela Skopalová
5354Nový Malín SUStanislav Axmann
5455Chválkovice OLOndřej Šafařík
5556Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
5657Kosov ženySURoman Brixel
5758Brníčko SULadislav Plechatý
5859Bělkovice-Lašťany OLLeona Vepříková
5961Bělkovice-Lašťany OLLeona Zedníková
6062Břidličná BRDaniel Pavlík
6163Střelice OLAnička Š
6264Velké Kunětice JERoman Varga
6365Štíty SUMarek
6466Bratrušov FabiánekSUTomáš Fabiánek
6567Bludov SUEliška Blažková
6668Bludov SUTomáš Riedl
6770Měrotín OLSDH Měrotin
6871Dolní Studénky SUEliška Osladilová
6974Myslechovice OLMilan Gallo
7075Bělkovice-Lašťany OLLudvík Drapl
7176Bělkovice-Lašťany OLDaniela Trombiková
7278Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
7379Studnice CRVojtěch Vašek
7480Krasice - Prostějov  PVTomáš Petržela
7581Hrabůvka PRHonza
7682Suchonice OLMartin Hluší
7783Bludov SUMarie Paciorková
7884Albrechtičky NJRadek Černý
7986Bludov SUVojtěch
8091Bludov SUAndrea Vaculíková
8194Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
8296Široký Brod veteraniJERoman Muzikant
8398Odry NJNikola Kostková
84100Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,8515,2015,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR14,8815,5015,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Měrotín OL15,6615,6915,692022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice CPV15,5515,8915,892022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,4216,2016,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Starý Jičín NJ15,6316,3316,332022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín BOL16,4816,4016,482022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL15,3716,4916,492022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL15,3716,5016,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Velká (Hranice III) PR16,7315,9916,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Těšetice TyfočáciOL16,7316,3416,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velké Kunětice JE16,8316,7716,832021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ráječek SU15,6716,9916,992022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Třeština SU15,6917,0517,052022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrchoslavice PV15,6117,1917,192022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU17,2216,5717,222021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Náměšť na Hané OL15,8417,3617,362022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nová Dědina OL17,4017,3417,402021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Brníčko SU17,4717,1517,472021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velké Kunětice JE17,4217,5217,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bezděčí u Trnávky BSY17,7116,4917,712021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plumlov PV17,8415,9217,842022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štíty SU16,6617,9417,942021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bezděčí u Trnávky SY16,4718,0218,022022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krasice - Prostějov PV18,0717,8718,072021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Studnice CR18,1716,3618,172021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Cholina OL16,2118,2718,272022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bludov SU18,3018,1818,302021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Tršice OL17,4618,6018,602022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Studénky SU17,8218,6118,612021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olšany u Prostějova PV19,0818,1319,082021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Tošodry fire team NJ16,7819,2819,282022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Olešnice XOL19,2818,9419,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chořelice OL17,9119,4519,452022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Plinkout OL19,5919,6419,642022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Přáslavice OL19,7819,7119,782022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Brníčko SU19,9419,8319,942022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Olšany u Prostějova PV18,5620,0420,042022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Velká Bystřice OL20,2315,5220,232022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kobeřice PV20,3819,5020,382022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolní Studénky SU20,6320,0220,632022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nový Malín SU21,1819,8121,182021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Těšetice RatašiceOL20,9321,2821,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bludov SU22,0215,9922,022022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krasice - Prostějov PV22,9920,5522,992022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hrabová SU22,4323,3123,312022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Otinoves PV25,2624,9625,262022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nová Dědina OL17,9227,0827,082022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nový Malín SU24,7029,5129,512022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Zábřeh SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Suchonice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Janovice BRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nemile SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Sobotín SUNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sobotín SUNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Přáslavice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Měrotín OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Kosov SU16,9315,41NP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Niva PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,8816,1216,122022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stará Říše JI16,2116,2716,272022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pšánky HK16,3115,9316,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB16,3516,1416,352022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plumlov PV16,8717,2217,222022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Haňovice OL17,1817,2617,262022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ploukonice SM16,7717,3417,342022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrabišín SU17,3717,2217,372022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice CUO17,1517,5917,592022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benetice TR16,6117,6217,622022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plumlov PV17,8616,6417,862022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krasice - Prostějov PV17,2917,9917,992022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Libina SU18,0217,0918,022022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín OL17,4118,1318,132022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dětkovice VY18,1018,1718,172022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pavlov SU18,3118,1018,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany OL17,9618,3618,362022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrabišín SU17,5518,3918,392022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pavlov SU18,1718,4018,402022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Libina SU17,2018,4118,412022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Měrotín OL18,3918,7418,742021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Haňovice OL18,8718,5918,872022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Odry NJ18,4418,9318,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrabišín SU19,0218,3719,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Dědina OL19,0518,8319,052022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Světlá BR19,2318,9419,232022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vojnice OL19,2219,2419,242022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Světlá HoraBR19,1519,2719,272021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU18,4219,2919,292022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Děrné NJ19,1819,4419,442022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL19,2719,5319,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Blatec OL19,6819,6019,682021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cholina OL18,6519,7719,772022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bezděčí u Trnávky SY18,8019,8119,812021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dub nad Moravou OL19,9319,5019,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice - Prostějov PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pavlov SU19,3820,0220,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kožušany OL20,0419,8120,042021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bílovice UH20,0516,8720,052022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov SU20,1719,1920,172022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Senetářov BK20,1818,5120,182022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Senetářov BK20,2120,0420,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bílovice PV20,4720,1320,472022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Šumvald OL20,5220,3320,522021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Soběsuky BPV20,7820,0120,782022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Blatec OL20,6720,8020,802022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krasice - Prostějov (J)elitaPV20,9721,5221,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Soběsuky APV21,7322,4022,402022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Světlá HoraBR22,4420,5722,442022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nový Malín SU23,8920,5523,892022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bezděčí u Trnávky SY24,8723,1224,872022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Tršice OL24,9123,6824,912022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Šumvald OL22,9324,9324,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Maršíkov SU29,7329,2729,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nová Dědina OL19,9632,2332,232022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Leskovec nad Moravicí BR32,3932,1932,392022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Náměšť na Hané OL36,6538,6738,672022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bílovice BPV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Velký Týnec OL20,2121,29NP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Přáslavice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rohle SU32,44NPNP2022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Brušperk FMNPNPNP2022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nový Malín SUNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kosov SUNPNPNP2022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže