Třeština (SU) 2023 - ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 16. 09. 2023 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490

Začátek rezervace: 10. 09. 2023 19:00
Konec rezervace: 16. 09. 2023 12:00
Začátek tipování:  16. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2023 00:00
Zadal: ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál na fotbalovém hřišti


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-13485.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Třeština mužiSUONL
22Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
33Lesnice SUSabina Nezvalova
44Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
55Dolní Libina ženySUONL
66Odry mužiNJONL
77Bílovice muži APVONL
88Hrabišín ŽENYSUVeronika Žáčková
99Náměšť na Hané OLNatálie Rolencová
1010Třeština ženySUONL
1111Haňovice ženyOLONL
1212Soběsuky ženy APVONL
1313Ludéřov mužiOLONL
1414Cholina OLSabina Hájíčková
1515Olešnice rezervaOLSDH Olešnice REZERVA
1616Nová Dědina ŽenyOLVlastimil Král
1717Vrchoslavice PVMonika Hrubá
1818Janovice BRTomáš Nebes
1919Olešnice OLLukáš Hampl
2020Křenovice PRJakub Vojtek
2121Otinoves PVMarek Šustr
2222Velká Bystřice OLJaroslav Himr
2323Bousín PVMichaela Sychrová
2424Těšetice OLDarina Dvorská
2525Blatec OLMartin Sahliger
2626Světlá BRX team
2727Bílovice ženyPVJana Vinklerová
2828Čelechovice na Hané PVEva Šmehlíková
2929Doloplazy OLMartina Štefová
3030Kožušany OLvlastimil dokoupil
3131Brníčko SUJiří Novák
3232Hrabišín SUJan Körner
3333Břidličná BRJaromir Pavlik
3434Dolany OLAdam Kala
3535Zdislavice ženyBNKateřina Smrčková
3636Bílovice "C" odpadPVMarkéta Říčařová
3737Šumvald ŽenyOLLeona Vepříková
3838Sobotín SUVeronika Koulová
3939Odry ŽENYNJAdéla Haitmarová
4040Soběsuky BPVTomáš Pospíšil
4141Kosov SUKarolína Bendová
4242Měrotín OLFrank Dostál
4343Bezděčí u Trnávky SYJana Komoňová
4444Bludov SUsdh kosov
4545Dub nad Moravou ženyOLAdéla Mazuchová
4646Vojnice OLJiří
4747Kožušany OLPetra Zmeškalová
4848Lesnice 2SUMarek Elšík
4949Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
5050Mostkovice PVTomáš Petrasek
5151Drahany PVMartin
5252Měrotín OLTomáš Martinek
5353Mladeč OLŠimon Šmída
5454Dolany OLDaniel Křístek
5555Dub nad Moravou OLDenisa Peřinová
5656Chořelice ženyOLSpc
5757Nová Dědina OLNatálie Jakešová
5858Bělkovice-Lašťany OLTonda Zdráhal
5959Krasice - Prostějov  PVJan Hájek
6060Chořelice OLZdeněk Satora
6161Střelice OLTábuk
6262Bratrušov SUJakub Fabiánek
6363Alojzov PVIvo Oščádal
6464Nový Malín SUJanča Kappelová
6565Býškovice PRNikola Motlíčková
6666Grygov ZenyOLNatálie Střeštíková
6767Bratrušov SUTomáš Fabiánek
6870Ludéřov OLNatálie Hudcová
6971Alojzov PVVendula Kačurová
7072Domamyslice ženyPVNikola Dominiková
7174Luboměř NJOndřej Hlavinka
7278Mladeč OLJaroslav Šibal
7383Domamyslice PVJakub Šustr
7484Grygov MužiOLAdam Dvorský
7585Vysoká Muži PRTomáš Horák
7686Seloutky Muži PVTomáš Trnečka
7787- -Pavel Holík
7888Ďáblice ABSimona Dostálová
7990Alojzov PVVojtěch Hýbl
8093Zdislavice BNMarie Kotová
8194Chořelice ženyOLKateřina Cvetanová
8295Studnice CRVojtěch Vašek
8398Bělkovice-Lašťany OLAnastázie
84100Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,0516,0816,082022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,3316,4216,422022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Frýdštejn JN16,4816,4816,482022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Čikov TR16,4216,4916,492022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lavičky ZR16,6416,3416,642022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,7016,5116,702022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU16,5316,7116,712022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov ZL16,7716,5016,772022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice DUO16,5616,8216,822022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Drahňovice BN16,8716,8216,872022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,4216,9116,912022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov BNJ16,7416,9316,932022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mysločovice ZL16,9916,6616,992022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dolany OL16,8917,1717,172023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Měrotín OL17,1817,2017,202022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Prchalov NJ16,5317,2417,242022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Janovice BR16,7417,2717,272023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hrabišín SU17,2417,3517,352022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zahnašovice KM17,0217,4017,402022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hrabůvka PR17,3117,4517,452022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Sychotín BK17,4517,1417,452022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sedlčany PB17,4616,7317,462022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Třeština SU17,2917,5017,502023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Budeč JH17,4817,5117,512022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Janovice BR17,7017,0517,702022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hrabišín SU16,7617,7117,712022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hrabišín SU16,7617,7117,712022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Břevenec OL17,7217,5317,722022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vésky BUH17,7516,6717,752022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sobotín SU17,3918,0318,032022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sobotín SU17,3918,0318,032022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bludov SU18,1117,3818,112022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bludov SU18,1117,3818,112022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chválkovice OL17,5418,2018,202023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Těšetice TyfočáciOL17,4618,3118,312023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kosov SU18,3917,5818,392022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kosov SU18,3917,5818,392022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Orlice BUO18,4317,2118,432022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velká Bystřice OL17,7118,5118,512022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Velká Bystřice OL17,7118,5118,512022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Petrovice TR17,8618,5218,522022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nová Dědina OL17,5418,6118,612023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nemrlov ASU17,8618,8618,862022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nemrlov SU17,6818,8618,862022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bludov SU18,4718,8718,872023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stará Říše JI18,9018,8118,902022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Třeština SU18,4118,9018,902022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Velká Bystřice OL17,7418,9418,942023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Čechtín TR19,0316,3619,032022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Břevenec OL17,9919,0419,042023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Velká Bystřice OL19,0917,3819,092022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Tatobity SM18,0919,1119,112022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Krotějov SportTA19,2017,1819,202022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bohuslavice SU18,9219,2419,242023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Hrabová SU19,2518,5719,252022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Hrabová SU19,0819,2519,252023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hrabová SU19,2518,5719,252022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nemrlov BSU19,2618,6719,262022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Nemrlov BSU19,2618,6719,262022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nový Malín SU18,5219,2819,282022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nový Malín SU18,5219,2819,282022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Trnava TR19,3019,2019,302022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina OL19,3519,2819,352022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nová Dědina OL19,3519,2819,352022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Kosov SU18,4219,3619,362023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sobotín SU19,1319,3819,382023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Střelice OL17,7819,6419,642023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Nová Dědina OL18,8519,7719,772022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Záchlumí UO17,3220,2720,272022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Brníčko SU19,5120,3220,322023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bohuslavice SU20,3319,5920,332022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bohuslavice SU20,3319,5920,332022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Velké Kunětice JE18,9920,4420,442022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Brníčko SU20,1320,5220,522022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Brníčko SU20,1320,5220,522022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nový Malín SU17,9820,7920,792023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dolany OL20,9820,9020,982022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dolany OL20,9820,9020,982022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Šumvald OL20,9121,0321,032023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Štíty SU21,0421,3721,372023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Velké Kunětice JE19,9821,4021,402022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Velké Kunětice JE19,9821,4021,402022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Štíty SU22,1921,5422,192022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Štíty SU22,1921,5422,192022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Lesnice SU19,8522,2322,232022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Lesnice 1SU19,8522,2322,232022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hrabůvka PR22,9516,2922,952022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Hrabůvka PR22,9516,2922,952022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Bratrušov SU21,8223,0623,062023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nemrlov SU23,0623,3423,342023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hlubočky OL17,7123,7423,742023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Plinkout OL18,4623,8723,872023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Břidličná BR17,7924,6624,662023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Dolní Studénky SU25,2425,2625,262022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dolní Studénky SU25,3425,2625,342022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nemrlov BSU25,3522,9125,352022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nemile SU25,8528,2228,222023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dolní Studénky SU18,6529,7029,702023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Lesnice 1SU19,2930,9330,932023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Lesnice 2SU20,6031,7531,752023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, 10.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B),Ženy + VC Veteráni
VCOS
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2023/08/13 Třeština, 10. kolo BIOMAC HE - Třeština (3B)
BIOMAC HE
2023/08/13 Třeština, Třeština - VC HOLBA CUP Muži(3B), Ženy, Veteráni
VCOS
2023/09/16 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/14 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/09 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/17 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/31 Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B
ONL
2024/09/14 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga