Chlum u Třeboně 2019 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183

Začátek rezervace: 14. 09. 2019 13:00
Konec rezervace: 14. 09. 2019 13:00
Začátek tipování:  14. 09. 2019 00:00
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-10154.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chlum u Třeboně JH--19,942014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lásenice JH19,5819,9719,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kolence JH19,9719,9719,972012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stříbřec JH20,0520,0520,052012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Staňkov JH--20,052015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Halámky JH20,2120,2120,212016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Slavošovice CB--20,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Rudolfov CB20,3919,0120,392016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Stříbřec JH20,4119,4620,412018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stajka JH18,9420,5620,562016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Zvíkov CB19,6220,6120,612018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stříbřec JH20,6620,6620,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Slavošovice CB20,6817,7720,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lásenice JH20,7018,2420,702017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stříbřec JH20,7119,6920,712017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Halámky JH20,7720,1020,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mníšek JH19,5720,7820,782018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8120,4620,812016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Branná JH--20,902014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stříbřec JH21,0721,0721,072011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chlum u Třeboně JH21,1321,1321,132016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chlum u Třeboně JH20,3121,1521,152018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Cizkrajov JH21,1620,9521,162017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6021,1821,182017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zvíkov CB21,1920,1021,192018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chlum u Třeboně JH21,2421,2421,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Stříbřec JH--21,282015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hamr JH--21,292015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chlum u Třeboně JH19,2321,3221,322017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Stříbřec JH21,3520,6521,352017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Novosedly nad Nežárkou JH21,3821,2321,382018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Halámky JH21,3820,9421,382017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chlum u Třeboně CJH--21,412015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lásenice JH21,4321,4321,432012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chlum u Třeboně JH19,4821,4821,482017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hamr JH20,6321,6421,642016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Halámky JH21,7121,7521,752018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mníšek JH20,2921,8321,832017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Český Rudolec JH--21,832015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Polště JH20,4721,8421,842018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Frahelž JH21,9921,9921,992016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Frahelž JH22,1922,1922,192012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Frahelž JH22,2122,2122,212011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Příbraz JH--22,342015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Domanín JH22,4222,4222,422012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Chválkov PE--22,422014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mníšek JH22,4220,9722,422018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8722,4322,432017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Halámky JH--22,512014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hamr JH22,5622,1522,562017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Lásenice JH--22,712014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Stajka JH--22,762014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Stříbřec JH22,8621,3022,862018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9021,4322,902018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9222,9222,922016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Chlum u Třeboně JH22,4523,2323,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Mirochov JH23,4423,4423,442016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Halámky JH21,2723,6323,632016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Rapšach JH23,7022,2423,702016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Rapšach JH23,8123,8123,812016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mirochov JH--23,912015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Slavošovice CB18,5524,0124,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lomnice nad Lužnicí JH24,0224,0224,022012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chlum u Třeboně BJH24,0723,5824,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Mníšek JH--24,072014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Hamr JH24,1224,1224,122016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Halámky JH--24,122015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Novosedly nad Nežárkou JH24,2424,2424,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga