Chlum u Třeboně 2015 - O putovní pohár starosty městyse

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 06. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahorčice ST 17,38 - -
2.  Kamenice nad Lipou PE 17,39 - -
3.  Dvorce TA 17,60 - -
4.  Krahulčí JI 17,62 - -
5.  Český Rudolec JH 17,74 - -
6.  Kolence JH 18,90 - -
6.  Stříbřec JH 18,90 - -
8.  Zdešov JH 19,51 - -
9.  Slavošovice CB 20,32 - -
10.  Hamr JH 21,29 - -
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Chlum u Třeboně C JH 21,41 - -
12.  Mirochov JH 23,91 - -
13.  Halámky JH 24,12 - -
14.  Chlum u Třeboně JH 25,01 - -
15.  Markvarec JH 26,34 - -
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Majdalena JH 26,62 - -
17.  Chlum u Třeboně B JH 26,92 - -
18.  Mníšek JH 28,70 - -
19.  Hosín CB 30,64 - -
20.  Valtínov JH 35,06 - -
21.  Novosedly nad Nežárkou JH 76,03 - -
22.  Lásenice JH NP - -
22.  Staňkov JH NP - -
22.  Rapšach JH NP - -
22.  Stajka JH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 18,24 - -
2.  Zdešov JH 20,14 - -
3.  Hrdějovice CB 21,54 - -
4.  Lomnice nad Lužnicí JH 22,21 - -
5.  Chlum u Třeboně JH 24,03 - -
6.  Staňkov JH 27,26 - -
7.  Hamr JH 28,36 - -
8.  Majdalena JH 30,07 - -
9.  Lásenice JH NP - -
9.  Rapšach JH NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH17,8419,0219,022019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mníšek JH19,4818,5919,482019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Stříbřec - Muži

18,90https://youtu.be/8ufzkOXl9S8 Láďa Frantík

Mníšek - Muži

28,70https://youtu.be/wcUWq9qtaWk Jan Zahradník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a11465458

Kód: a11465458


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a11457935

Kód: a11457935



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře