Chlum u Třeboně 2015 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 09. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Heřmaneč JH 17,38 - -
2.  Kolence JH 18,46 - -
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Cizkrajov JH 19,31 - -
4.  Slavošovice CB 19,51 - -
5.  Mníšek JH 19,85 - -
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Staňkov JH 20,05 - -
7.  Stříbřec JH 21,28 - -
8.  Český Rudolec JH 21,83 - -
9.  Příbraz JH 22,34 - -
10.  Novosedly nad Nežárkou JH 24,49 - -
11.  Chlum u Třeboně JH 24,61 - -
12.  Polště JH 25,26 - -
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Frahelž JH 26,36 - -
14.  Hamr JH 26,57 - -
15.  Rapšach JH 27,80 - -
16.  Stříbřec B JH 28,03 - -
17.  Halámky JH 28,86 - -
18.  Roseč JH 29,16 - -
19.  Mirochov JH 31,96 - -
20.  Lásenice JH 36,91 - -
21.  Markvarec JH 49,36 - -
22.  Chlum u Třeboně B JH 50,15 - -
23.  Stajka JH NP - -
23.  Lomnice nad Lužnicí JH NP - -
23.  Valtínov JH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Staňkov JH 20,90 - -
2.  Lásenice JH 21,14 - -
3.  Chlum u Třeboně JH 21,43 - -
4.  Lomnice nad Lužnicí JH 24,49 - -
5.  Frahelž JH 32,91 - -
6.  Rapšach JH NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Heřmaneč - Muži

17,38http://youtu.be/2YHJB7_jg1A Ondřej Pecha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a11927770

Kód: a11927770



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře