Chlum u Třeboně 2014 - O putovní pohár starosty městyse

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1504814546408422/1505118949711315/?notif_t=plan_mall_activity
Kdy: 31. 05. 2014 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Heřmaneč JH 14,99 - -
2.  Stříbřec JH 16,16 - -
3.  Ústrašice B TA 16,17 - -
4.  Markvarec JH 16,34 - -
4.  Český Rudolec JH 16,34 - -
6.  Kolence JH 16,42 - -
7.  Kamenice nad Lipou PE 16,55 - -
8.  Chlum u Třeboně JH 16,69 - -
9.  Lomnice nad Lužnicí JH 17,10 - -
10.  Zdešov JH 17,21 - -
11.  Horní Meziříčko JH 17,39 - -
12.  Lásenice JH 17,89 - -
13.  Drunče JH 18,23 - -
14.  Halámky JH 19,00 - -
15.  Novosedly nad Nežárkou JH 19,85 - -
16.  Chlum u Třeboně B JH 19,91 - -
17.  Domanín JH 20,49 - -
17.  Slapy TA 20,49 - -
19.  Staňkov JH 23,32 - -
20.  Polště JH 26,92 - -
21.  Mirochov JH 28,61 - -
22.  Stajka JH 29,63 - -
23.  Žďár JH NP - -
23.  Mníšek JH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdešov JH 18,27 - -
2.  Lomnice nad Lužnicí JH 21,66 - -
3.  Lásenice JH 22,27 - -
4.  Suchdol nad Lužnicí JH 25,15 - -
5.  Chlum u Třeboně JH 26,23 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH17,8419,0219,022019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mníšek JH19,4818,5919,482019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Heřmaneč - Muži

14,99https://youtu.be/avNxX3N5qeU Ondřej Pecha

Chlum u Třeboně - Muži

16,69https://youtu.be/Bth29hBvtzU Petr Belanský

Zdešov - Muži

17,21https://youtu.be/4BbnIEh7eDY Jan Zahradník

Horní Meziříčko - Muži

17,39https://youtu.be/s_gkI1EAUik Jan Zahradník

Zdešov - Ženy

18,27https://youtu.be/tRrL5FAXqao Jan Zahradník

Chlum u Třeboně - Muži

19,91https://youtu.be/-9yvvS5oOis Petr Belanský

Lomnice nad Lužnicí - Ženy

21,66https://youtu.be/a2ZtaBDTERg Jan Zahradník

Mníšek - Muži

NPhttps://youtu.be/omdh1Okv8IU Jan Zahradník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9894501

Kód: a9894501


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9902138

Kód: a9902138


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9900912

Kód: a9900912



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře