Chlum u Třebon 2011 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 09. 2011 13:00
Kontakt:   Chlum u Třebon
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Velké ceny Třeboňska

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kolence JH 37,96 37,96 37,96
2.  Chlum u Třeboně A JH 38,61 38,61 38,61
3.  Stříbřec JH 39,68 39,68 39,68
4.  Horní Meziříčko JH 41,22 41,22 41,22
5.  Panské Dubenky JI 43,30 43,30 43,30
6.  Chlum u Třeboně B JH 44,78 44,78 44,78
7.  Horní Němčice JH 46,18 46,18 46,18
8.  Stráž nad Nežárkou JH 49,89 49,89 49,89
9.  Valtínov JH 50,15 50,15 50,15
10.  Lásenice JH 50,43 50,43 50,43
11.  Hamr A JH 51,55 51,55 51,55
12.  Mníšek A JH 52,31 52,31 52,31
13.  Branná JH 52,85 52,85 52,85
14.  Majdalena JH 55,28 55,28 55,28
15.  Zdešov JH 55,97 55,97 55,97
16.  Novosedly nad Nežárkou A JH 58,26 58,26 58,26
17.  Mirochov JH 76,72 76,72 76,72
18.  Žíteč JH 91,82 91,82 91,82

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Velké ceny Třeboňska

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdešov JH 51,91 51,91 51,91
2.  Majdalena JH 60,78 60,78 60,78
3.  Staňkov JH 67,67 67,67 67,67
4.  Žíteč JH 87,40 87,40 87,40
5.  Hamr B JH 88,21 88,21 88,21
6.  Stráž nad Nežárkou JH 88,93 88,93 88,93

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH20,1820,1820,182012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Stříbřec JH--20,922013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Mníšek JH21,4421,4421,442012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Chlum u Třeboně JH21,7821,7821,782012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Lásenice JH--21,912013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH22,0722,0722,072012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Kolence JH--22,092013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Stříbřec JH22,2522,2522,252012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Kolence JH22,3922,3922,392012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Chlum u Třeboně JH--22,952013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Markvarec JH--23,922013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Český Rudolec JH--24,272013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Branná JH24,2824,2824,282012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Hamr JH--24,482013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,762013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Mníšek JH--24,832013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH24,9124,9124,912012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Horní Meziříčko JH25,3325,3325,332012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Zdešov JH25,5725,5725,572012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,312013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Český Rudolec JH26,8126,8126,812012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Stajka JH--28,372013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Halámky JH29,0229,0229,022012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Heřmaneč JH--29,832013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Panské Dubenky JI29,8329,8329,832012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Domanín JH32,4332,4332,432012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Mirochov JH33,8133,8133,812012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Polště JH--34,862013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Žíteč JH35,8035,8035,802012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Chlum u Třeboně BJH36,2736,2736,272012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Frahelž JH31,4231,4231,422012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Zdešov JH34,1534,1534,152012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Chlum u Třeboně JH--35,182013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Majdalena JH35,3835,3835,382012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Lásenice JH--37,282013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Majdalena JH--37,572013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Žíteč JH45,6045,6045,602012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Zdešov JH--47,572013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Chlum u Třeboně JH49,4749,4749,472012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Lomnice nad Lužnicí JH--49,662013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Hamr JH--50,382013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Žíteč JH--85,992013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Suchdol nad Lužnicí JHNPNPNP2012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Suchdol nad Lužnicí JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře