Chlum u Třeboně 2024 - Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mníšek JH 18,94 18,94 17,83
2.  Horní Meziříčko JH 19,51 19,44 19,51
3.  Lomnice nad Lužnicí JH 20,11 19,68 20,11
4.  Dešná JH 20,97 20,97 20,71
5.  Horní Němčice JH 20,98 19,44 20,98
6.  Slavonice JH 21,02 21,02 18,90
7.  Chlum u Třeboně B JH 22,57 21,77 22,57
8.  Adamov CB 25,13 25,13 24,16
9.  Olešnice CB 39,23 38,93 39,23
10.  Dolní Žďár JH 44,99 44,99 43,98
11.  Chlum u Třeboně JH NP NP NP
11.  Lásenice JH NP NP NP
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Chlum u Třeboně C JH MS 28,21 31,55

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dešná JH 20,65 20,65 19,86
2.  Dolní Žďár B JH 22,02 22,02 19,88
3.  Hamr JH 22,55 22,55 21,15
4.  Rapšach A JH 23,68 23,68 21,57
5.  Rapšach B JH 24,58 24,58 22,98
6.  Dolní Žďár A JH 25,24 25,24 24,84
7.  Chlum u Třeboně JH 27,09 18,67 27,09
8.  Slavonice JH 27,98 22,13 27,98
9.  Staňkov JH 28,99 28,99 28,30

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH18,9417,8318,942024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lásenice JH17,8419,0219,022019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mníšek JH18,5119,3219,322023/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2022/06/04 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2022/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2023/06/24 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2023/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2024/06/22 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2024/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře