Chlum u Třeboně 2016 - Okresní kolo v požárním sportu

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://oshjh.8u.cz/okresni-soutez-druzstev-sdh-sh-cms-v-ps-2016/
Kdy: 21. 05. 2016 08:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mníšek JH 69,80 74,40 69,80
2.  Nová Bystřice JH 70,40 70,40 75,84
3.  Hamr JH 71,45 71,45 -
4.  Cizkrajov JH 71,94 71,94 -
5.  Halámky JH 73,74 73,74 -
6.  Chlum u Třeboně JH 74,61 74,61 76,49
7.  Stříbřec JH 74,68 74,68 83,51
8.  Nová Včelnice JH 78,73 78,96 78,73
9.  Chlum u Třeboně B JH 86,92 86,92 -

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mníšek JH 22,51 34,67 22,51
2.  Stříbřec JH 23,85 26,56 23,85
3.  Chlum u Třeboně JH 24,43 25,71 24,43
4.  Cizkrajov JH 25,21 40,82 25,21
5.  Hamr JH 25,34 26,73 25,34
6.  Halámky JH 25,52 26,85 25,52
7.  Nová Včelnice JH 26,35 29,35 26,35
8.  Nová Bystřice JH 28,26 30,54 28,26
9.  Chlum u Třeboně B JH 34,11 34,11 -

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mníšek JH 2,00 - -
2.  Cizkrajov JH 8,00 - -
3.  Hamr JH 8,00 - -
4.  Stříbřec JH 9,00 - -
5.  Chlum u Třeboně JH 9,00 - -
6.  Nová Bystřice JH 10,00 - -
7.  Halámky JH 11,00 - -
8.  Nová Včelnice JH 15,00 - -
9.  Chlum u Třeboně B JH 18,00 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hamr JH 85,34 85,34 -
2.  Chlum u Třeboně JH DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hamr JH 29,29 60,60 29,29
2.  Chlum u Třeboně JH DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hamr JH 2,00 - -
2.  Chlum u Třeboně JH DSQ - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lásenice JH19,9019,2619,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lomnice nad Lužnicí JH20,0819,9520,082019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chlum u Třeboně JH20,0620,4720,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lomnice nad Lužnicí JH20,7321,1521,152019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Stříbřec JH21,4521,6821,682018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Staňkov JH21,6021,7321,732018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chlum u Třeboně JH21,9721,9221,972018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Rapšach JH22,0220,2022,022018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a12774809

Kód: a12774809



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře