Chlum u Třeboně 2013 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 09. 2013 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stříbřec JH 20,92 - -
2.  Lásenice JH 21,91 - -
3.  Kolence JH 22,09 - -
4.  Chlum u Třeboně JH 22,95 - -
5.  Markvarec JH 23,92 - -
6.  Český Rudolec JH 24,27 - -
7.  Hamr JH 24,48 - -
8.  Novosedly nad Nežárkou JH 24,76 - -
9.  Mníšek JH 24,83 - -
10.  Lomnice nad Lužnicí JH 26,31 - -
11.  Stajka JH 28,37 - -
12.  Heřmaneč JH 29,83 - -
13.  Polště JH 34,86 - -
14.  Majdalena JH 36,32 - -
15.  Mirochov JH 38,47 - -
16.  Panské Dubenky JI 43,06 - -
17.  Chlum u Třeboně B JH 47,91 - -
18.  Pístina JH NP - -
18.  Halámky JH NP - -
18.  Zdešov JH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chlum u Třeboně JH 35,18 - -
2.  Lásenice JH 37,28 - -
3.  Majdalena JH 37,57 - -
4.  Zdešov JH 47,57 - -
5.  Lomnice nad Lužnicí JH 49,66 - -
6.  Hamr JH 50,38 - -
7.  Žíteč JH 85,99 - -
8.  Suchdol nad Lužnicí JH NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Stříbřec - Muži

20,92http://youtu.be/M8MxhR_B8mE Peťa V.

Stříbřec - Muži

20,92http://youtu.be/C17XpxuKUgo Peťa V.

Lásenice - Muži

21,91http://youtu.be/RHHZ5MFVvn4 Martin Janků

Lásenice - Muži

21,91http://youtu.be/gu077duThaA Peťa V.

Chlum u Třeboně - Muži

22,95http://youtu.be/iTADeSWVVCs Peťa V.

Markvarec - Muži

23,92http://youtu.be/7OyNRLqquFA Peťa V.

Český Rudolec - Muži

24,27http://youtu.be/dn2s-U7uZLI Peťa V.

Mníšek - Muži

24,83http://youtu.be/1xX9ToQqE6Y Jan Zahradník

Heřmaneč - Muži

29,83http://youtu.be/gTSVCaf0mss Peťa V.

Chlum u Třeboně - Ženy

35,18http://youtu.be/jMva5R8GUW0 Peťa V.

Lásenice - Ženy

37,28http://youtu.be/yIy0QM7cCWs Peťa V.

Majdalena - Ženy

37,57http://youtu.be/0NAxU0dhrTM Peťa V.

Panské Dubenky - Muži

43,06http://youtu.be/I8RYrIX_Ojg Peťa V.

Zdešov - Ženy

47,57http://youtu.be/7UlFUFp1mww Peťa V.

Lomnice nad Lužnicí - Ženy

49,66http://youtu.be/N4FsdgykDpk Peťa V.

Hamr - Ženy

50,38http://youtu.be/phNj8AMxShQ Peťa V.

Žíteč - Ženy

85,99http://youtu.be/q15aYHAEK9k Peťa V.

Zdešov - Muži

NPhttp://youtu.be/Xq_8tfWQipg Peťa V.
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a8808657

Kód: a8808657


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a8805955

Kód: a8805955



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře