Chlum u Třeboně 2012 - O putovní pohár starosty městyse

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 06. 2012 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kolence JH 19,97 19,97 19,97
2.  Stříbřec JH 20,05 20,05 20,05
3.  Chlum u Třeboně JH 21,24 21,24 21,24
4.  Lásenice JH 21,43 21,43 21,43
5.  Frahelž JH 22,19 22,19 22,19
6.  Domanín JH 22,42 22,42 22,42
7.  Lomnice nad Lužnicí JH 24,02 24,02 24,02
8.  Novosedly nad Nežárkou JH 24,24 24,24 24,24
9.  Majdalena JH 24,69 24,69 24,69
10.  Halámky JH 25,18 25,18 25,18
11.  Mníšek JH 25,59 25,59 25,59
12.  Zdešov JH 46,01 46,01 46,01
13.  Hamr JH 50,93 50,93 50,93
14.  Stříbřec B JH NP 20,61 20,61
14.  Chlum u Třeboně B JH NP 34,74 34,74
14.  Mirochov JH NP 32,44 32,44
14.  Heřmaneč JH NP 19,65 19,65
14.  Český Rudolec JH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdešov JH 21,65 21,65 21,65
2.  Český Rudolec JH 22,43 22,43 22,43
3.  Hamr JH 24,39 24,39 24,39
4.  Stříbřec JH 26,09 26,09 26,09
5.  Frahelž JH 26,47 26,47 26,47
6.  Chlum u Třeboně JH 28,18 28,18 28,18
7.  Majdalena JH 36,36 36,36 36,36
8.  Staňkov JH 46,34 46,34 46,34

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH17,8419,0219,022019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mníšek JH19,4818,5919,482019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Kolence - Muži

19,97https://youtu.be/WnSoIAzXW6o zbyněk malý

Heřmaneč - Muži

NPhttps://youtu.be/vMap8xQRKXs Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a6817153

Kód: a6817153



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře