Chlum u Třeboně 2023 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 09. 2023 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183

Začátek rezervace: 10. 09. 2023 18:00
Konec rezervace: 22. 09. 2023 18:00
Začátek tipování:  23. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2023 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-13045.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHPetr Belanský
23Dolní Žďár JHMichaela Nováková
34Dešná JHAdam Račický
45Chlum u Třeboně CJHPetr Belanský
56Lásenice JHMartin Janků
67Hamr JHMichal Szokol
78Mníšek JHJan Zahradník
89Lomnice nad Lužnicí JHTomáš Řehoř
910Branná JHFrantišek Bílek
1029Slavonice JHFilip Mašek
1130Chlum u Třeboně AJHPetr Belanský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Rapšach JHstáňa
23Dolní Žďár Ženy AJHMichaela Nováková
35Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
46Dolní Žďár Ženy BJHMichaela Nováková
57Rapšach BJHstáňa
68Hamr JHMichal Szokol
79Staňkov JHMonika Hašková
810Branná JHFrantišek Bílek
911Hamr BJHPetr Belanský
1015Dešná JHAdam Račický


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Meziříčko JH--20,552013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kolence JH--20,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Halámky JH--22,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahrádky JH--23,122013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Staňkov JH--23,322014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Polště JH--26,922014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mirochov JH--28,612014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stajka JH--29,632014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Žíteč JH--30,182013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chlum u Třeboně BJH--32,992013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH--36,902013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Staňkov JH--55,692013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mirochov JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Český Rudolec JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Němčice JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mníšek JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žďár JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lásenice JH19,9019,2619,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lomnice nad Lužnicí JH20,0819,9520,082019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum u Třeboně JH20,0620,4720,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lásenice JH20,6720,5120,672022/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dešná JH20,1420,9620,962023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lomnice nad Lužnicí JH20,7321,1521,152019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hamr JH21,2321,6521,652023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Stříbřec JH21,4521,6821,682018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Staňkov JH21,6021,7321,732018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Žďár BJH21,8321,5721,832023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chlum u Třeboně JH21,9721,9221,972018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rapšach JH22,0220,2022,022018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rapšach JH21,3822,2122,212022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,212015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lásenice JH--22,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Český Rudolec JH22,4322,4322,432012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lomnice nad Lužnicí JH22,5121,7022,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,572013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH22,7022,2022,702022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chlum u Třeboně JH--22,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Žďár BJH22,4522,7122,712023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Stříbřec JH21,8922,7322,732019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hamr JH22,6922,7822,782018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chlum u Třeboně JH22,8520,1922,852017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dešná JH20,8722,8622,862023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Novosedly nad Nežárkou JH22,4022,8822,882017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Staňkov JH21,6122,9022,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hamr BJH22,9922,9922,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Lomnice nad Lužnicí JH23,0322,6623,032016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rudolfov CB23,1221,7123,122016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hamr JH22,7623,1723,172017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stříbřec JH22,2723,1923,192017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Rapšach JH23,2922,5723,292019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Stříbřec JH23,3623,1723,362019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hamr JH23,4822,0123,482022/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lomnice nad Lužnicí JH23,5023,5023,502016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Slavonice JH19,7223,5823,582023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Suchdol nad Lužnicí JH23,5623,6223,622017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hamr JH23,6523,5623,652023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rapšach JH23,6821,8223,682023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rapšach JH23,6023,8523,852022/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Novosedly nad Nežárkou JH23,8923,8923,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lásenice JH23,0923,9623,962018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chlum u Třeboně JH--24,032015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lásenice JH24,0919,2424,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Hamr JH24,1424,3024,302019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Hamr BJH22,7524,3324,332023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hamr JH24,3924,3924,392012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Novosedly nad Nežárkou JH24,5723,8224,572018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Hamr JH24,3924,6024,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rapšach JH24,9723,0824,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Suchdol nad Lužnicí JH--25,152014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Staňkov JH25,2222,7525,222023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Stříbřec JH24,5425,2625,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Branná JH--25,352014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Rapšach JH25,3925,2525,392023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Rapšach JH25,4024,5925,402018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chlum u Třeboně JH25,5220,5925,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Staňkov JH25,0225,6725,672019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hamr AJH26,0026,0026,002011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Stříbřec JH26,0926,0926,092012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Lásenice JH26,1319,5426,132019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chlum u Třeboně JH--26,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Frahelž JH26,4726,4726,472012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Staňkov JH27,1927,1927,192011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Staňkov JH--27,262015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Chlum u Třeboně JH27,6225,9127,622019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Staňkov JH--28,002014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Rapšach JH28,0327,4328,032019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Staňkov JH--28,102013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chlum u Třeboně JH28,1828,1828,182012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Rapšach BJH27,9028,2428,242023/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Hamr JH--28,362015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dolní Žďár AJH22,2828,4928,492023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Lásenice JH28,7925,2028,792019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hamr JH29,9929,0929,992022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Majdalena JH--30,072015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2022/06/04 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2022/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2023/06/24 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2023/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2024/06/22 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2024/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/08 Olešnice, VCT - O pohár starosty obce Olešnice
VCT
2024/06/15 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2024/06/22 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2024/07/05 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2024/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2024/07/27 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční
VCT
2024/08/10 Dešná, O pohár starosty
VCT
2024/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2024/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2024/09/07 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce
VCT
2024/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga