Chlum u Třeboně 2016 - O putovní pohár starosty městyse

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 06. 2016 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 05. 2016 18:00
Konec rezervace: 03. 06. 2016 18:00
Začátek tipování:  04. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 04. 06. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-7325.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Halámky JHJan Zahradník
33Markvarec JHmartin pecha
44Novosedly nad Nežárkou JHRostislav Nohava
55Stříbřec JHLáďa Frantík
66Český Rudolec JHOndřej Huml
77Slavošovice CBvit koukal
88Chlum u Třeboně AJHJan Zahradník
99Lásenice JHMartin Janků
1010Dvorce TAvit koukal
1111Mníšek JHJan Zahradník
1212Stříbřec BJHLáďa Frantík
1313Rudolfov CBSDH Rudolfov
1414Cizkrajov JHMartin Vaverka
1515Hosín CBStanda Hrubeš
1616Valtínov JHJosef Bártů
1717Stajka JHPetr Lepič
1818Hamr JHMichal Szokol
1919Rapšach JHMiroslav Kouřil
2020Mirochov JHJan Zahradník
2121Kamenice nad Lipou PEMartin Dvořák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
22Lásenice JHHanka Straňáková
33Rapšach JHMiroslav Kouřil
44Hamr JHMichal Szokol
55Novosedly nad Nežárkou JHRostislav Nohava
66Staňkov JHHasiči Staňkov
77Rudolfov CBSDH Rudolfov
88Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
99Stříbřec JHKateřina Jonáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Meziříčko JH--20,552013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kolence JH--20,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Halámky JH--22,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahrádky JH--23,122013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Staňkov JH--23,322014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Polště JH--26,922014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mirochov JH--28,612014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stajka JH--29,632014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Žíteč JH--30,182013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chlum u Třeboně BJH--32,992013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH--36,902013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Staňkov JH--55,692013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mníšek JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Žďár JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Mirochov JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Český Rudolec JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Němčice JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lásenice JH19,9019,2619,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chlum u Třeboně JH20,0620,4720,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lomnice nad Lužnicí JH20,7321,1521,152019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stříbřec JH21,4521,6821,682018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Staňkov JH21,6021,7321,732018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně JH21,9721,9221,972018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rapšach JH22,0220,2022,022018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,212015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lásenice JH--22,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Český Rudolec JH22,4322,4322,432012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lomnice nad Lužnicí JH22,5121,7022,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,572013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chlum u Třeboně JH--22,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stříbřec JH21,8922,7322,732019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hamr JH22,6922,7822,782018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH22,8520,1922,852017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Novosedly nad Nežárkou JH22,4022,8822,882017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Staňkov JH21,6122,9022,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hamr BJH22,9922,9922,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lomnice nad Lužnicí JH23,0322,6623,032016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Rudolfov CB23,1221,7123,122016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hamr JH22,7623,1723,172017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stříbřec JH22,2723,1923,192017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rapšach JH23,2922,5723,292019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lomnice nad Lužnicí JH23,5023,5023,502016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Suchdol nad Lužnicí JH23,5623,6223,622017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Novosedly nad Nežárkou JH23,8923,8923,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lásenice JH23,0923,9623,962018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chlum u Třeboně JH--24,032015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lásenice JH24,0919,2424,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hamr JH24,1424,3024,302019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hamr JH24,3924,3924,392012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Novosedly nad Nežárkou JH24,5723,8224,572018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hamr JH24,3924,6024,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Rapšach JH24,9723,0824,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Suchdol nad Lužnicí JH--25,152014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stříbřec JH24,5425,2625,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Branná JH--25,352014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rapšach JH25,4024,5925,402018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chlum u Třeboně JH25,5220,5925,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hamr AJH26,0026,0026,002011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Stříbřec JH26,0926,0926,092012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Lásenice JH26,1319,5426,132019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chlum u Třeboně JH--26,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Frahelž JH26,4726,4726,472012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Staňkov JH27,1927,1927,192011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Staňkov JH--27,262015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Staňkov JH--28,002014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Staňkov JH--28,102013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Chlum u Třeboně JH28,1828,1828,182012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Hamr JH--28,362015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Majdalena JH--30,072015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Rapšach JH30,1121,8030,112017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Hamr JH31,1131,1131,112016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chlum u Třeboně JH--31,242014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Suchdol nad Lužnicí JH--31,292013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Majdalena JH--32,012014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Frahelž JH--32,912015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Staňkov JH22,7533,0433,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hamr JH34,5433,2134,542018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Majdalena JH36,3636,3636,362012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Staňkov BJH37,6037,6037,602016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Staňkov JH37,9828,1037,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Polště JH43,6743,6243,672019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Stříbřec JH43,6938,8043,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hamr JH46,0043,3546,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Staňkov JH46,3446,3446,342012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Stříbřec JH49,2749,2749,272016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Cizkrajov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Rapšach JH--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Lásenice JH--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Rapšach JH--NP2015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Rapšach JH--NP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cizkrajov JH23,2523,00MS2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga