Chlum u Třeboně 2017 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 09. 2017 18:00
Konec rezervace: 22. 09. 2017 18:00
Začátek tipování:  23. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-8258.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Markvarec JHmartin pecha
33Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
44Slavošovice CBKuba Kohoutek
55Halámky JHJan Zahradník
66Lásenice JHHanka Straňáková
77Stříbřec JHKateřina Jonáčková
88Mníšek JHJan Zahradník
99Hamr JHMichal Szokol
1010Chlum u Třeboně Senior 40+JHPetr Belanský
1111Frahelž JHJan Slipka
1213Český Rudolec JHOndřej Huml
1314Stříbřec BJHKateřina Jonáčková
1440Chlum u Třeboně AJHJan Zahradník
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Rapšach JHstáňa
23Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
34Lásenice JHHanka Straňáková
45Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
56Stříbřec JHKateřina Jonáčková
67Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
78Cizkrajov JHMartina Brůžková
89Suchdol nad Lužnicí JHKristýna Bednářová
930Staňkov JHHasiči Staňkov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Meziříčko JH--20,552013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kolence JH--20,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Halámky JH--22,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahrádky JH--23,122013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Staňkov JH--23,322014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Polště JH--26,922014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mirochov JH--28,612014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stajka JH--29,632014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Žíteč JH--30,182013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chlum u Třeboně BJH--32,992013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH--36,902013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Staňkov JH--55,692013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Žďár JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mirochov JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Český Rudolec JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolní Němčice JH--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Mníšek JH--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lásenice JH19,9019,2619,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,212015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lásenice JH--22,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Český Rudolec JH22,4322,4322,432012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lomnice nad Lužnicí JH22,5121,7022,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,572013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chlum u Třeboně JH--22,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hamr JH22,6922,7822,782018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH22,8520,1922,852017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Novosedly nad Nežárkou JH22,4022,8822,882017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Staňkov JH21,6122,9022,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hamr BJH22,9922,9922,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lomnice nad Lužnicí JH23,0322,6623,032016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rudolfov CB23,1221,7123,122016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hamr JH22,7623,1723,172017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stříbřec JH22,2723,1923,192017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lomnice nad Lužnicí JH23,5023,5023,502016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Suchdol nad Lužnicí JH23,5623,6223,622017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Novosedly nad Nežárkou JH23,8923,8923,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chlum u Třeboně JH--24,032015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lásenice JH24,0919,2424,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hamr JH24,3924,3924,392012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Novosedly nad Nežárkou JH24,5723,8224,572018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hamr JH24,3924,6024,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Rapšach JH24,9723,0824,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Suchdol nad Lužnicí JH--25,152014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stříbřec JH24,5425,2625,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Branná JH--25,352014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rapšach JH25,4024,5925,402018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chlum u Třeboně JH25,5220,5925,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hamr AJH26,0026,0026,002011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Stříbřec JH26,0926,0926,092012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chlum u Třeboně JH--26,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Frahelž JH26,4726,4726,472012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Staňkov JH27,1927,1927,192011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Staňkov JH--27,262015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Staňkov JH--28,002014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Staňkov JH--28,102013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum u Třeboně JH28,1828,1828,182012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hamr JH--28,362015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Majdalena JH--30,072015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rapšach JH30,1121,8030,112017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hamr JH31,1131,1131,112016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chlum u Třeboně JH--31,242014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Suchdol nad Lužnicí JH--31,292013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Majdalena JH--32,012014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Frahelž JH--32,912015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Staňkov JH22,7533,0433,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Majdalena JH36,3636,3636,362012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Staňkov BJH37,6037,6037,602016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Staňkov JH37,9828,1037,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Stříbřec JH43,6938,8043,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Hamr JH46,0043,3546,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Staňkov JH46,3446,3446,342012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Stříbřec JH49,2749,2749,272016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Rapšach JH--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Lásenice JH--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rapšach JH--NP2015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Rapšach JH--NP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Cizkrajov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Cizkrajov JH23,2523,00MS2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga