Chropyně-fotbalové hřiště 2019 - VC MHJ PR 2019 - Chropyně

Liga: MHJPR
Místo: Chropyně
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 27. 04. 2019 10:15
Kontakt:   Sedlařík Vladislav
Telefon:  sdhchropyne@seznam.c

Začátek rezervace: 13. 04. 2019 20:00
Konec rezervace: 25. 04. 2019 20:00
Začátek tipování:  27. 04. 2019 20:00
Konec hlasování: 27. 04. 2019 00:00
Zadal: Vladislav Sedlařík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasici-chropyne.tode.cz/

Poznámka pořadatele

Požární útok na 3B pravidla VC MHJ PR - fotbalový stadion

nástup v 10.00

start prvního družstva 10.15


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-10050.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Polkovice PRVladislav Sedlařík
33Morkovice KMVladislav Sedlařík
44Hlinsko PRPetr Šromota
55Kokory PRLibor Daňa
66Císařov PRVladislav Sedlařík
77Počenice KMVladislav Sedlařík
88Rokytnice PRVladislav Sedlařík
99Přílepy KMBronislav Kutra
1010Radkova Lhota PRJan Klimecký
1111Vrchoslavice PVRadim Janečka
1212Zahnašovice KMPetr Miklík
1313Plumlov PVDaniel Peřina
1414Hoštice KMAntonín Novák
1515Ludéřov OLLukáš Navrátil
1616Rokytnice PRDaniel Fáber
1717Křenovice PRTomáš Bálint
1818Dětkovice PVLadislav Kořínek
1919Lukov ZLJan
2020Hrabůvka PRHonza
2121Sobíšky PRJiří Kočař
2222Domamyslice „Dvojka“PVJan Havlíček
2323Jasenice VSLukáš Komender
2424Dětkovice VYMichal Hrabánek
2525Ratiboř VSJakub Válek
2627Ludslavice KMPavel Lužík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
22Počenice KMPavel Kunčar
33Tovačov  PREliška Večeřová
44Čechy PRAdéla Janků
55Radkova Lhota PRJan Klimecký
66Zahnašovice KMPetr Miklík
77Bílovice BPVPetr Dokoupil
88Pěnčín PVMartin Bartoš
99Morkovice KMPavel Krejčí
1010Císařov PRBarbora Paráková
1111Polkovice PRDaniel Peřina
1212Dětkovice VYMichal Hrabánek
1313Rokytnice PRDaniel Fáber
1415Rokytnice PRDaniel Fáber
1530Kojetín  PRMartina Partykova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,7216,7816,782019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ludéřov OL16,8116,9216,922019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,9717,0317,032018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR16,4017,1317,132018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV17,3016,7217,302019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3817,1517,382018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR17,6617,6417,662019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,9117,6717,672018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Valšovice (Hranice VI) PR17,7917,8217,792017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zahnašovice KM17,7917,4017,922017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Domamyslice „Dvojka“PV17,6817,9417,942019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mistřice UH--17,942003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov ANJ16,6618,0318,032017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hranice PR18,0617,1418,062018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM--18,082015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zahnašovice KM17,0918,0918,092019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Císařov PR18,1018,1218,122018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lukov ZL17,6518,1218,122019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rychlov KM--18,252015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sobíšky PR18,3117,5918,312017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlinsko PR18,3218,1618,322017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ivanovice na Hané VY18,2218,3318,332018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM--18,342016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ18,4017,4918,402017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Rymice KM--18,402016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Polkovice PR--18,422015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radkova Lhota PR--18,582015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velký Ořechov ZL--18,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Šarovy ZL--18,722003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Morkovice KM--18,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rymice KM18,8018,4118,802018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladcová ZL17,7318,8218,822018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Ludslavice KM18,3218,9118,912018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Zahnašovice KM--18,992015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kněžpole UH--19,032003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Křenovice PR19,1718,4319,172017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sobíšky PR--19,182015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chropyně KM19,2218,6319,222017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Křenovice PR18,3119,4019,402018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vrchoslavice PV18,3619,4919,492019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Křenovice PR18,4719,4919,492019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Císařov PR18,2019,5719,572019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vésky UH--19,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ludslavice KM19,2819,6819,682017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hoštice KM18,5419,7319,732019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Císařov PR--19,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Polkovice PR17,3219,9119,912019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čechy PR19,0220,0220,022017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chropyně KM19,3220,0320,032019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Pravčice KM--20,102003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chropyně KM--20,162016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Polkovice PR--20,312016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice OL--20,352015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Císařov PR19,4520,3920,392017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Špičky PR--20,482015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čechy PR19,7220,5220,522018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hlinsko PR20,1520,5520,552018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Vrchoslavice PV18,3620,6020,602017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rokytnice PR19,9520,6120,612018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lešná VS--20,672003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Citov PR--20,692016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,932016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Morkovice KM21,2620,9820,982017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dětkovice PV19,3321,1621,162019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Roštění KM--21,162015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Radkova Lhota PR21,1920,9421,192017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zdislavice KM--21,202015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tršice OL--21,222016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Henčlov - Přerov VIII PR--21,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Doloplazy PV20,8421,2821,282018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Polkovice PR17,9621,3321,332017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kokory PR20,6721,5621,562019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Čechy PR--21,642015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Doloplazy PV--21,722016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Želeč PV--21,732015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Tršice OL21,0221,7421,742017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Morkovice KM21,0421,7621,762019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Vrchoslavice PV19,3721,9221,922018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chropyně KM--21,992003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dětkovice VY22,1122,0022,112018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Valšovice (Hranice VI) PR--22,552015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Trusovice OL22,1722,6522,652017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Křenovice PR--23,052016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Chropyně KM--23,152015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Ludslavice KM17,7623,1823,182019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sobíšky PR23,0723,3123,312019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Určice PV--23,692015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kokory PR20,6023,8123,812017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Čechy PR--24,022016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Rokytnice PR--24,622016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Morkovice KM--24,832015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Rokytnice PR25,1019,4225,102019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Rokytnice PR24,9325,2825,282017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Morkovice KM25,3725,3425,372018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Oplocany PR--26,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Oplocany PR26,2325,3526,232017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nětčice KM--26,502015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Troubky PR--27,442016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Kokory PR--27,572016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Rokytnice PR--27,812015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/27 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice
MHJPR
2019/08/17 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice
MHJPR
2019/08/24 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice
MHJPR
Kdy Kde Liga