LUDRA CUP Drahanovice 2017 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Hlavinka Tomáš
Telefon:  732 507 699

Začátek rezervace: 23. 07. 2017 19:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 17:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál "Za bytovkami"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-8362.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Měrotín OLTomáš Hlavinka
33Tršice OLJaroslav Hubka
44Pěnčín PVPeťa Bartoňková
55Bílovice PVPavel Navrátil - admin ONL
66Myslejovice PVAlča Buriánková
77Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Laškov mužiPVLenka Kopečná
1010Hlubočky OLTomáš Palička
1111Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1212Olešnice ŽenyOLRadka Skoaplová
1313Břidličná BRJíří Skopal
1414Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
1515Olešnice X - teamOLTomáš Hlavinka
1616Náměšť na Hané mužiOLRudolf Piterka
1717Krasice ŽenyPVKarolína Burešová
1818Drahanovice OLJan Řezníček
1919Myslejovice PVAlča Buriánková
2020Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
2121Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
2222Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2323Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2424Olešnice X-teamOLRadka Skoaplová
2525Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2626Stražisko mužiPVPavel Navrátil - admin ONL
2727Haňovice OLMafka Sobotová
2828Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2929Cholina OLPatrik Maksant
3030Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
3131Střelice OLMafka Sobotová
3232Náměšť na Hané ženyOLRudolf Piterka
3333Šumvald OLBoB Kobylka
3434Sobíšky PRHonza Balint
3535Cholina ŽenyOLPatrik Maksant
3636Krasice PVBarča Burešová
3737Velký Týnec muži OLAnna Majerova
3838Střížov mužiOLMartin Andrýsek
3939Dub nad Moravou OLTomáš Palička
4040Kožušany OLPetr Zmeškal
4141Hlubočky MužiOLTomáš Palička
4242Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
4343Moravičany ŽenySUMartin
4444Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
4545Dolany OLPetr Holoubek
4646Újezd ženyOLPetr Petr
4747Podolí PRBřeťa Koplík
4848Dolany BOLPetr Holoubek
4949Svésedlice ŽenyOLSDH Svésedlice
5050Mokrá BBOMiroslav Neveselý
5151Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
5252Mladeč OLMiroslav Mlčoch
5353Svésedlice MužiOLSDH Svésedlice
5454Benešov BKMartin Švéda
5555Troubelice OLTomáš Kotraš
5657Mladeč ŽenyOLMiroslav Mlčoch
5758Droždín OLJiří Hájek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střelice OL15,5715,5115,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukov ZL15,6315,1715,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ludéřov OL15,4015,7715,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Měrotín OL15,8615,8515,862019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL15,6015,9215,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Měrotín OL16,1915,3216,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Otinoves PV16,2816,2216,282019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Drahanovice OL16,3815,6616,382018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chválkovice OL16,3916,3516,392018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nenakonice OL15,5216,4216,422019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chválkovice OL16,4415,8416,442019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Otinoves PV16,4816,0916,482019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Střížov OL15,9716,4916,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL16,5716,0616,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myslejovice PV16,1216,5816,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Myslejovice APV16,7515,8016,752016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Olešnice XOL15,6816,8016,802016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolany OL16,8516,0216,852019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Senetářov BK15,9616,8916,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Střížov OL16,3216,9416,942019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Leskovec nad Moravicí BR16,9816,2916,982019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krasice PV16,6317,0317,032017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Břidličná BR15,8717,0817,082017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Cholina OL17,1016,8717,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dub nad Moravou OL17,1217,0317,122019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Pěnčín PV16,6617,1417,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Císařov PR16,5317,2117,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Želeč PV17,2217,0917,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Měrotín OL15,8417,2417,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kosov SU17,2817,3417,342019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Studénky SU17,3717,2417,372018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kožušany OL17,3916,5717,392017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Břidličná BR16,6417,4217,422019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Štíty SU17,4216,4217,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Kožušany OL17,4416,1117,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Náměšť na Hané OL17,4915,7217,492019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Náměšť na Hané OL17,5016,5917,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Domamyslice PV17,5416,2017,542019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Čelechovice na Hané PV15,6817,5517,552018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Niva PV17,6717,7017,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Břidličná BR16,4417,7117,712018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Šumvald OL17,7516,7817,752019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolany BOL17,3517,7817,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Drahanovice OL17,8017,5517,802017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Svésedlice OL17,0817,8517,852018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Troubelice OL17,9417,8717,942017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Velký Týnec OL17,8217,9617,962018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Střížov OL18,0516,5618,052017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Drahanovice OL18,0816,9018,082019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dolany AOL16,5618,1018,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Odrlice OL17,6218,1618,162018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Vojnice OL18,1718,0118,172019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Velká Bystřice OL18,1917,9418,192018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Šumvald OL18,2718,2918,292017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Mladeč OL18,2917,8718,292018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Mladeč OL18,0118,2918,292019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Medlov OL16,6818,3418,342017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Svésedlice OL17,6618,3418,342019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Radíkov OL17,7618,4118,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kokory PR18,4318,0618,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Drahanovice OL18,4417,8218,442016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Pavlov-výběr SU15,7918,4518,452018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Náměšť na Hané OL17,1718,6218,622017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Náměšť na Hané OL18,6817,5518,682018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Podolí PR18,7218,7518,752017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Benešov BK18,9318,0918,932016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Droždín OL18,9318,5218,932017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice BPV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice BPV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL19,4719,5619,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Soběsuky BPV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mladeč OL19,9819,2119,982019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kožušany OL20,0818,2320,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Maršíkov SU19,1520,2620,262019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Droždín ChvádrožOL20,4419,8220,442019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nenakonice OL20,4419,2620,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Maršíkov SU19,7020,4920,492018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Mladeč OL19,9920,5620,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Náměšť na Hané OL20,7120,4520,712019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Soběsuky BPV19,9120,9120,912019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Čechy pod Kosířem PV21,4320,7921,432018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vojnice OL21,4621,1221,462019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kosov SU17,5521,5821,582019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Svésedlice OL21,6120,7221,612019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Haňovice OL21,7018,4721,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Soběsuky APV21,9120,6621,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Čechy pod Kosířem PV22,3422,1622,342018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dětkovice PV22,3719,9822,372017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velká Bystřice OL22,2122,4322,432018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krasice PV22,5020,2522,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Želeč PV21,2022,5722,572016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Chválkovice OL22,7022,5322,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Haňovice OL21,0222,9622,962017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Olešnice OL20,2622,9922,992017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mladeč OL22,5423,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Blatec OL23,7020,6623,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dub nad Moravou OL20,8623,8623,862019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nové Dvory OL19,3123,9323,932017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kožušany OL24,2624,2424,262018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Droždín ChvádrožOL24,6321,7524,632016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Náměšť na Hané OL19,2724,6624,662018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Olešnice OL18,4825,1225,122017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Náměšť na Hané OL25,2225,0725,222017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Laškov PV25,2223,5725,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Náměšť na Hané OL25,7625,5325,762018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dub nad Moravou OL24,4426,0026,002019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bílovice PV26,0824,9726,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Vojnice OL26,8025,2326,802018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bezděčí u Trnávky SY26,9520,4526,952019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Polomí PV21,0426,9826,982019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Laškov PV25,6127,0227,022018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Čechy pod Kosířem PV27,7224,2827,722019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Soběsuky APV27,9328,7928,792019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Janovice BR28,8728,5528,872018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Mladeč OL30,1730,0230,172018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nové Dvory OL30,3230,2130,322018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Majetín OL30,3331,4331,432018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Blatec OL19,6535,3935,392019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Tovačov PR36,2135,6636,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Haňovice OL36,6120,7336,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Mladeč OL36,0237,1537,152018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Majetín OL37,7037,8537,852017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Lesnice SU38,2138,2138,212019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Svésedlice OL19,3539,5839,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Újezd OL40,2739,9840,272017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Tovačov PR44,7249,8449,842019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Oplocany PR51,6924,4251,692016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Trusovice OL41,7456,5556,552017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Svésedlice OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Krasice PVNPNPNP2019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Velký Týnec OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Cholina OLNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Janovice BR17,31NPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Cholina OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Blatec OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Moravičany SUNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga