LUDRA CUP Drahanovice 2019 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 27. 07. 2019 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa

Zvětšit mapu


Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL15,6015,9215,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Měrotín OL16,1915,3216,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahanovice OL16,3815,6616,382018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,3916,3516,392018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střížov OL15,9716,4916,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myslejovice PV16,1216,5816,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nenakonice OL20,4419,2620,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Maršíkov SU19,7020,4920,492018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Čechy pod Kosířem PV21,4320,7921,432018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky A PV21,9120,6621,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře