Ludéřov 2018 - O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1244301745704402/
Kdy: 05. 05. 2018 13:00
Kontakt:   SDH Ludéřov, Navrátil Lukáš
Telefon:  732507699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 14,46 14,46 14,44
2.  Čelechovice na Hané PV 15,07 15,07 14,97
3.  Ludéřov OL 15,18 15,18 14,66
4.  Janovice BR 15,46 15,46 14,91
5.  Měrotín OL 15,72 15,45 15,72
6.  Domamyslice dvojka PV 15,74 15,74 15,36
7.  Dolany OL 15,78 15,78 15,46
8.  Drahanovice OL 16,38 16,38 15,66
9.  Střížov OL 16,49 15,97 16,49
10.  Velký Týnec OL 17,96 17,82 17,96
11.  Odrlice OL 18,16 17,62 18,16
12.  Velká Bystřice OL 18,19 18,19 17,94
13.  Mladeč OL 18,29 18,29 17,87
14.  Laškov PV 19,88 19,88 17,72
15.  Dub nad Moravou OL 21,26 21,26 21,08
16.  Čechy pod Kosířem PV 25,78 25,78 25,24
17.  Majetín OL 27,66 26,69 27,66
18.  Nová Dědina PV 57,75 38,14 57,75
19.  Náměšť na Hané 2 OL NP NP NP
19.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
19.  Nenakonice OL NP NP NP
19.  Kožušany OL NP NP NP
19.  Břidličná BR NP NP NP
19.  Hrabůvka PR DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,69 17,69 17,57
2.  Špičky PR 18,20 18,20 18,17
3.  Velký Týnec OL 18,49 18,49 18,43
4.  Pěnčín PV 18,85 18,85 17,85
5.  Čechy pod Kosířem PV 22,34 22,34 22,16
6.  Velká Bystřice OL 22,43 22,21 22,43
7.  Náměšť na Hané OL 24,66 19,27 24,66
8.  Laškov PV 27,02 25,61 27,02
9.  Janovice BR 28,87 28,87 28,55
10.  Mladeč OL 30,17 30,17 30,02
11.  Nové Dvory OL 30,32 30,32 30,21
12.  Majetín OL 31,43 30,33 31,43

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Janovice BR14,5714,5414,572020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ratiboř VS14,6014,5914,602020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice XOL14,8314,9814,982021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Domamyslice PV14,6515,0315,032021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ratiboř VS15,0615,0115,062021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Olšany u Prostějova PV15,0215,2815,282021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olšany u Prostějova PV15,4615,0415,462020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU15,3515,5615,562020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střelice OL15,5715,5115,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lukov ZL15,6315,1715,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Čechy pod Kosířem PV18,2018,2818,282020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Libina SU17,9418,3618,362021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice PV18,6718,6518,672021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice B PV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kosov SU18,0118,8818,882021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Senetářov BK17,7418,9618,962021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Měrotín OL17,5318,9718,972021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krasice - Prostějov PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Šumvald OL18,0919,2419,242020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Šumvald OL18,1819,4319,432021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Velký Týnec OL19,4719,5619,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2021/07/31 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře