Ludéřov 2017 - O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1875413536055564/
Kdy: 06. 05. 2017 13:00
Kontakt:   SDH Ludéřov, Navrátil Lukáš
Telefon:  732507699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludéřov OL 15,46 15,52 15,46
2.  Měrotín OL 15,68 14,89 15,68
3.  Odrlice OL 16,01 15,67 16,01
4.  Krasice PV 17,03 16,63 17,03
5.  Břidličná BR 17,08 15,87 17,08
6.  Drahanovice OL 17,80 17,80 17,55
7.  Střížov OL 18,05 18,05 16,56
8.  Medlov OL 18,34 16,68 18,34
9.  Náměšť na Hané OL 18,62 17,17 18,62
10.  Troubelice OL 19,11 19,11 19,10
11.  Droždín OL 20,30 17,15 20,30
12.  Dolany OL 20,79 15,14 20,79
13.  Majetín OL 25,66 25,66 25,61
14.  Čechy pod Kosířem PV 26,78 26,78 26,77
15.  Laškov PV 50,32 47,30 50,32
16.  Domamyslice dvojka PV NP 15,12 NP
17.  Plinkout OL NP NP NP
18.  Janovice BR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,55 18,55 18,35
2.  Krasice PV 18,98 18,40 18,98
3.  Blatec OL 21,14 21,14 20,67
4.  Laškov PV 21,73 21,73 19,98
5.  Nové Dvory OL 23,93 19,31 23,93
6.  Olešnice OL 25,12 18,48 25,12
7.  Náměšť na Hané OL 25,22 25,22 25,07
8.  Majetín OL 37,85 37,70 37,85
9.  Janovice BR NP 17,31 NP
10.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střelice OL15,5715,5115,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukov ZL15,6315,1715,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ludéřov OL15,4015,7715,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Měrotín OL15,8615,8515,862019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílovice B PV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Týnec OL19,4719,5619,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Mladeč OL19,9819,2119,982019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kožušany OL20,0818,2320,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Maršíkov SU19,1520,2620,262019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře