LUDRA CUP Drahanovice 2016 - noční soutěž v požárním útoku, 2B

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 30. 07. 2016 21:00
Kontakt:   Navrátil Pavel, SDH Ludéřov
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Haňovice OL 16,27 16,16 16,27
2.  Chválkovice OL 16,62 16,62 16,21
3.  Myslejovice A PV 16,75 16,75 15,80
4.  Olešnice X OL 16,80 15,68 16,80
5.  Želeč PV 17,22 17,22 17,09
6.  Měrotín OL 17,24 15,84 17,24
7.  Náměšť na Hané OL 17,50 17,50 16,59
8.  Drahanovice OL 18,44 18,44 17,82
9.  Benešov BK 18,93 18,93 18,09
10.  Čelechovice na Hané PV 19,67 19,67 19,03
11.  Ludéřov OL 20,12 20,12 15,68
12.  Dolní Studénky SU 20,79 20,79 17,95
13.  Krasice PV 21,44 20,62 21,44
14.  Myslejovice B PV 21,61 19,37 21,61
15.  Moravičany SU 22,53 17,41 22,53
16.  Oplocany PR 24,83 21,87 24,83
17.  Velká Bystřice OL 25,40 24,82 25,40
18.  Lošov OL 27,47 19,37 27,47
19.  Grygov OL 28,70 27,12 28,70
20.  Podolí PR 29,40 26,23 29,40
21.  Cholina OL NP NP NP
21.  Kožušany OL NP NP NP
21.  Nové Dvory OL NP NP 19,32
21.  Velký Týnec OL NP NP NP
21.  Buková PV NP 17,13 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Týnec OL 19,06 18,93 19,06
2.  Olešnice OL 20,08 20,08 19,66
3.  Pěnčín PV 22,04 22,04 20,03
4.  Krasice PV 22,50 22,50 20,25
5.  Želeč PV 22,57 21,20 22,57
6.  Droždín Chvádrož OL 24,63 24,63 21,75
7.  Laškov PV 25,22 25,22 23,57
8.  Bílovice PV 26,08 26,08 24,97
9.  Haňovice OL 36,61 36,61 20,73
10.  Oplocany PR 51,69 51,69 24,42
11.  Moravičany SU NP NP NP
11.  Blatec OL NP NP NP
11.  Nové Dvory OL NP NP NP
11.  Svésedlice OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL15,6015,9215,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Měrotín OL16,1915,3216,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahanovice OL16,3815,6616,382018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,3916,3516,392018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střížov OL15,9716,4916,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myslejovice PV16,1216,5816,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nenakonice OL20,4419,2620,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Maršíkov SU19,7020,4920,492018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Čechy pod Kosířem PV21,4320,7921,432018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky A PV21,9120,6621,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/YJD9BfmRW9M

Kód: YJD9BfmRW9M



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře