LUDRA CUP Drahanovice 2020 - noční soutěž 2B

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 22. 08. 2020 21:00
Kontakt:   Navrátil Pavel, SDH Ludéřov
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janovice BR 14,57 14,57 14,54
2.  Ratiboř VS 14,60 14,60 14,59
3.  Olšany u Prostějova PV 15,46 15,46 15,04
4.  Pavlov-výběr SU 15,56 15,35 15,56
5.  Haňovice OL 15,75 15,75 15,64
6.  Bílovice PV 15,81 15,81 15,41
7.  Čechy pod Kosířem PV 16,07 15,58 16,07
8.  Ludéřov OL 16,09 15,81 16,09
9.  Chválkovice OL 16,14 16,14 15,86
10.  Kosov SU 16,50 16,42 16,50
11.  Radíkov OL 16,58 15,36 16,58
12.  Nová Dědina OL 16,63 16,45 16,63
13.  Domamyslice Dvojka PV 16,67 15,29 16,67
14.  Cholina OL 16,89 16,89 15,63
15.  Dub nad Moravou OL 17,20 17,08 17,20
16.  Mladeč OL 17,33 16,64 17,33
17.  Zborovice KM 17,67 17,67 17,45
18.  Třeština SU 18,03 16,42 18,03
19.  Seloutky PV 18,30 18,30 17,37
20.  Měrotín OL 19,58 19,58 18,86
21.  Těšetice Ratašice OL 20,07 18,28 20,07
22.  Kožušany OL 20,29 16,69 20,29
23.  Otinoves PV 22,11 15,59 22,11
24.  Vojnice OL 30,91 30,91 25,97
25.  Blatec OL 46,25 46,25 19,57
26.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP 17,30
27.  Olešnice X OL NP NP NP
28.  Krasice PV NP 28,12 NP
29.  Kokory PR NP NP NP
30.  Odry Tošodry NJ NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Čechy pod Kosířem PV 18,28 18,20 18,28
2.  Šumvald OL 19,24 18,09 19,24
3.  Dolní Libina SU 20,13 18,88 20,13
4.  Haňovice OL 20,44 17,74 20,44
5.  Blatec OL 20,65 18,69 20,65
6.  Cholina OL 20,69 20,30 20,69
7.  Pavlov SU 20,93 18,27 20,93
8.  Dub nad Moravou OL 21,13 21,11 21,13
10.  Kosov SU 21,45 18,39 21,45
11.  Velký Týnec OL 22,17 22,17 21,90
12.  Měrotín OL 25,62 17,87 25,62
13.  Vojnice OL 30,43 30,43 22,10
14.  Soběsuky B PV 33,47 31,70 33,47
15.  Krasice PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Janovice BR14,5714,5414,572020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ratiboř VS14,6014,5914,602020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olšany u Prostějova PV15,4615,0415,462020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SU15,3515,5615,562020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střelice OL15,5715,5115,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZL15,6315,1715,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Čechy pod Kosířem PV18,2018,2818,282020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice B PV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Šumvald OL18,0919,2419,242020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Velký Týnec OL19,4719,5619,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Mladeč OL19,9819,2119,982019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Komentáře