Drahanovice 2021 - ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 31. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 14,98 14,83 14,98
2.  Domamyslice PV 15,03 14,65 15,03
3.  Ratiboř VS 15,06 15,06 15,01
4.  Olšany u Prostějova PV 15,28 15,02 15,28
5.  Bílovice PV 15,64 15,64 15,28
6.  Chválkovice OL 15,97 15,97 15,68
7.  Otinoves PV 15,99 15,99 15,61
8.  Myslejovice PV 16,20 15,82 16,20
9.  Dolany OL 16,35 15,22 16,35
10.  Janovice BR 16,40 15,81 16,40
11.  Trojanovice NJ 16,45 16,45 15,60
12.  Nenakonice OL 16,87 15,81 16,87
13.  Čelechovice na Hané PV 17,24 17,24 16,38
14.  Tošodry fire team NJ 17,27 17,27 17,22
15.  Radíkov OL 17,51 17,51 17,41
16.  Měrotín OL 17,92 17,92 15,30
17.  Želeč PV 18,11 16,96 18,11
18.  Břidličná BR 18,25 18,09 18,25
19.  Těšetice Ratašice OL 18,35 18,35 17,80
20.  Střelice OL 18,50 17,20 18,50
21.  Blatec OL 18,63 18,47 18,63
22.  Seloutky PV 18,71 18,10 18,71
23.  Krasice - Prostějov PV 19,30 19,30 18,60
24.  Sobotín SU 19,48 18,50 19,48
25.  Grygov OL 19,81 18,77 19,81
26.  Myslechovice OL 20,15 20,15 19,08
27.  Pavlov-výběr SU 20,28 19,92 20,28
28.  Bílovice C PV 21,47 21,47 18,30
29.  Kosov SU 25,82 23,41 25,82
30.  Mladeč OL 32,97 31,74 32,97
31.  Vojnice OL NP NP NP
31.  Dolní Libina SU NP NP 16,92
31.  Měrotín B OL NP NP NP
31.  Ludéřov OL NP NP NP
31.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP 15,82
31.  Velká Bystřice OL NP NP NP
31.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
31.  Kožušany OL NP NP 16,01

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 18,36 17,94 18,36
2.  Bílovice PV 18,67 18,67 18,65
3.  Kosov SU 18,88 18,01 18,88
4.  Senetářov BK 18,96 17,74 18,96
5.  Měrotín OL 18,97 17,53 18,97
6.  Šumvald OL 19,43 18,18 19,43
7.  Čechy pod Kosířem PV 19,89 19,89 19,46
8.  Blatec OL 20,01 20,01 19,81
9.  Kožušany OL 20,03 19,51 20,03
10.  Soběsuky B PV 20,27 18,65 20,27
11.  Dub nad Moravou OL 21,98 20,68 21,98
12.  Krasice - Prostějov PV 24,96 24,96 17,52
13.  Náměšť na Hané OL 26,14 26,14 25,37
14.  Nenakonice OL 28,41 21,61 28,41
15.  Haňovice OL 28,63 18,82 28,63
16.  Pavlov SU 36,71 18,33 36,71
17.  Velký Týnec OL 38,81 38,81 20,06
18.  Vojnice OL 38,89 38,89 21,01
19.  Soběsuky A PV 42,93 18,62 42,93
20.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP
20.  Ratiboř VS NP NP NP
20.  Cholina OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Janovice BR14,5714,5414,572020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ratiboř VS14,6014,5914,602020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice XOL14,8314,9814,982021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Domamyslice PV14,6515,0315,032021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL15,0414,6915,042022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ratiboř VS15,0615,0115,062021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olšany u Prostějova PV15,0215,2815,282021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílovice PV15,3915,0215,392022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ludéřov OL15,4115,2515,412022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tošodry fire team NJ15,4215,1015,422022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Olšany u Prostějova PV15,4615,0415,462020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Čechy pod Kosířem PV18,2018,2818,282020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Libina SU17,9418,3618,362021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice PV18,6718,6518,672021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice B PV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Soběsuky A PV18,8618,7518,862022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kosov SU18,0118,8818,882021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Pavlov SU18,9018,5118,902022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Senetářov BK17,7418,9618,962021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Měrotín OL17,5318,9718,972021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice - Prostějov PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Šumvald OL18,0919,2419,242020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Šumvald OL18,1819,4319,432021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2021/07/31 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B
ONL
2022/05/07 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2022/07/30 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře