LUDRA CUP Drahanovice 2018 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 28. 07. 2018 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Pavel Vařeka
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 14,70 14,48 14,70
2.  Nemile SU 15,22 15,22 15,05
3.  Cholina OL 15,40 15,40 15,20
4.  Ludéřov OL 15,92 15,60 15,92
5.  Měrotín OL 16,19 16,19 15,32
6.  Chválkovice OL 16,39 16,39 16,35
7.  Myslejovice PV 16,58 16,12 16,58
8.  Senetářov BK 16,89 15,96 16,89
9.  Císařov PR 17,21 16,53 17,21
10.  Dolní Studénky SU 17,37 17,37 17,24
11.  Štíty SU 17,42 17,42 16,42
12.  Kožušany OL 17,44 17,44 16,11
13.  Čelechovice na Hané PV 17,55 15,68 17,55
14.  Niva PV 17,70 17,67 17,70
15.  Břidličná BR 17,71 16,44 17,71
16.  Svésedlice OL 17,85 17,08 17,85
17.  Pavlov-výběr SU 18,45 15,79 18,45
18.  Náměšť na Hané OL 18,68 18,68 17,55
19.  Domamyslice Dvojka PV 19,05 18,71 19,05
20.  Otinoves PV 19,88 19,79 19,88
21.  Dolany OL 20,12 18,98 20,12
22.  Čechy pod Kosířem PV 20,98 20,98 20,91
23.  Vojnice OL 21,12 21,12 20,76
24.  Dub nad Moravou OL 21,40 21,16 21,40
25.  Bílovice PV 21,60 21,60 14,93
26.  Podolí PR 24,46 24,46 19,71
27.  Mladeč OL 24,80 24,55 24,80
28.  Oplocany PR 27,75 23,31 27,75
29.  Drahanovice OL 28,16 28,16 21,45
30.  Odrlice OL 28,67 28,67 16,04
31.  Radíkov OL 32,09 32,09 30,24
32.  Dubčany OL 34,98 34,98 34,75
33.  Nenakonice OL 36,16 36,16 35,72
34.  Olšany u Prostějova PV 39,02 21,61 39,02
35.  Střížov OL NP NP NP
35.  Třeština SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,78 18,78 18,56
2.  Bílovice B PV 18,84 18,62 18,84
3.  Nemile SU 18,90 18,27 18,90
4.  Velký Týnec OL 19,09 19,09 18,08
5.  Haňovice OL 19,42 19,42 19,06
6.  Olešnice OL 19,46 19,46 18,56
7.  Soběsuky B PV 19,60 19,60 19,53
8.  Krasice PV 19,64 18,00 19,64
9.  Nové Dvory OL 19,73 19,56 19,73
10.  Nenakonice OL 20,44 20,44 19,26
11.  Maršíkov SU 20,49 19,70 20,49
12.  Čechy pod Kosířem PV 21,43 21,43 20,79
13.  Soběsuky A PV 21,91 21,91 20,66
14.  Blatec OL 23,70 23,70 20,66
15.  Kožušany OL 24,26 24,26 24,24
16.  Náměšť na Hané OL 25,76 25,76 25,53
17.  Vojnice OL 26,80 26,80 25,23
18.  Tovačov PR 36,21 36,21 35,66
19.  Mladeč OL 37,15 36,02 37,15
20.  Svésedlice OL 39,58 19,35 39,58
21.  Cholina OL NP NP NP
21.  Senetářov BK NP NP NP
21.  Dolní Studénky SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL15,6015,9215,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Měrotín OL16,1915,3216,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahanovice OL16,3815,6616,382018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,3916,3516,392018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střížov OL15,9716,4916,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myslejovice PV16,1216,5816,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nenakonice OL20,4419,2620,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Maršíkov SU19,7020,4920,492018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Čechy pod Kosířem PV21,4320,7921,432018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky A PV21,9120,6621,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře