Olešnice 2020 - HE Olešnice

Liga: BIOMAC HE
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 10. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 09. 2020 18:00
Konec rezervace: 17. 10. 2020 11:00
Začátek tipování:  17. 10. 2020 20:00
Konec hlasování: 17. 10. 2020 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-11329.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice X teamOLHanácká extraliga
22Radíkov OLDejv Tietze
33Sychotín ABKIvana Hynčicová
44Kožušany OLPetr Zmeškal
55Janovice BRPetr Zmeškal
66Velká Bystřice OLMichal Surma
77Velké Hoštice OPLukáš Kovařík
88Křenovice PRJiří Kočař
910Chořelice OLPatrik Horák
1011Měrotín OLRadek Vyhnal
1112Nenakonice OLJiří Tomecek
1213Hrabůvka PRHonza
1314Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1415Dětkovice APVLadislav Kořínek
1516Dolní Libina SUAdéla Blažková
1617Radíkov PRRadim
1718Radslavice BVYIgor Formánek
1819Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1920Přáslavice OLBarbora Ivanová
2021Dětkovice BPVLadislav Kořínek
2122Plumlov PVRadek Vyhnal
2223Hrabišín SURoman Jírů
2324Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
2425Radslavice VYIgor Formánek
2526Kokory PRLibor Daňa
2627Ratiboř VSLibor Vítek
2728Měrotín OLGabriela Skopalová
2829Otinoves PVMichaela Vystavělová
2930Olešnice AOLLukáš Hampl
3031Dolany OLTomáš Nebes
3132Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3233Lukov B mužiZLMates Juřík
3334Veselá MužiZLMates Juřík
3435Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
3536Topolany BVYMichael Jičínský
3637Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3738Kostelany KMPetr Botek
3839Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
3940Hoštice KMAntonín Novák
4041Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
4142Chválkovice BETAOLBernard ŠAFAŘÍK
4243Topolany AVYMichael Jičínský
4344Hartmanice SYKateřina Doskočilová
4445Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
4585Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLHanácká extraliga
22Dolní Libina SUAdéla Blažková
33Hlubočky OLPavla Jahnová
44Pěnčín PVPeťa Bartoňková
55Polomí PVJulie Navarová
66Cholina OLSabina Hájíčková
77Přáslavice OLBarbora Ivanová
88Hrabišín SURoman Jírů
99Soběsuky APVMichaela Vystavělová
1010Dětkovice PVLukáš Kovařík
1111Nenakonice OLJiří Tomecek
1212Šumvald OLNikola Tylová
1313Haňovice OLKarolína Studená
1414Dětkovice PVLadislav Kořínek
1515Olšovec PRLenka Zdráhalová
1616Soběsuky Ženy BPVMichaela Vystavělová
1717Měrotín OLGabriela Skopalová
1818Pěnčín PVPeťa Bartoňková
1919Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
2020Hartmanice SYKateřina Doskočilová
2121Vojnice OLAdriana Šulcová
2222Bohuňov SYHana Hašková
2323Plumlov PVRadek Vyhnal
2430Dub nad Moravou OLBarbora Paráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,7814,8314,832019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Křenovice PR14,8614,7814,862022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL14,8014,9114,912019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,0015,0115,012019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velká Bystřice OL15,0614,4315,062022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL15,1014,6615,102022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nenakonice OL15,4115,3315,412022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kosov SU14,9615,5915,592022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Třeština SU15,0715,6315,632022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,3115,6715,672022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velká (Hranice III) PR15,7815,1115,782022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV15,1715,9015,902022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Plinkout OL15,9215,0515,922022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čechy pod Kosířem PV15,7815,9215,922022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Měrotín BOL15,9415,7015,942022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděčí u Trnávky SY15,9415,6815,942022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krasice - Prostějov PV15,9015,9615,962022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Císařov PR15,6716,0916,092018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pavlov-výběr SU15,7716,2316,232018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Otinoves PV15,9816,3416,342019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Cholina OL16,2816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Domamyslice 2PV16,3914,8616,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Niva PV16,4015,7116,402019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolany OL16,2816,4616,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čelechovice na Hané PV16,4816,0016,482019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pavlov-výběr SU16,5214,9416,522019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Těšetice TyfočáciOL15,1916,5516,552022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nemile SU15,3716,5616,562019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bílovice PV16,6414,5116,642018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Mladeč OL16,7115,3116,712022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolany OL16,3616,7216,722019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Střelice OL16,2416,7216,722018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nemrlov BSU16,7616,1516,762022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Janovice BR15,3516,7616,762019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Svésedlice OL16,7716,4716,772017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Domamyslice DvojkaPV16,8215,9216,822019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chválkovice OL16,0616,9716,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Domamyslice PV16,9816,7816,982022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lukov ZL16,8917,1117,112019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Radíkov OL17,1116,9317,112019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Tršice OL15,6417,1817,182022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Olšany u Prostějova PV16,2217,1917,192019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Přáslavice OL16,4117,3717,372022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Janovice BR--17,552013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Slavětín OL17,6816,6417,682017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chválkovice OL17,4617,6817,682019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mysločovice ZL17,7016,3817,702019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Třeština SU18,0617,9918,062019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mladeč OL17,8918,1018,102019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Ludéřov FARMAOL18,2317,1718,232022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bezděčí u Trnávky SY17,4818,4518,452019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Niva PV--18,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chořelice OL18,5918,0718,592022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Cholina OL--18,792013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Palonín SU--18,832013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Cholina OL19,1415,0919,142022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Čechy pod Kosířem PV19,3419,2119,342018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Vrchoslavice PV19,2719,3519,352022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Náměšť na Hané OL17,4419,5119,512018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Břidličná BR19,0919,6319,632018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bílovice CPV19,7218,0519,722022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Vojnice OL19,8718,6819,872019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Olšany u Prostějova PV20,2419,6820,242018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Olešnice RezervaOL19,2520,3920,392022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Náklo MeziceOL20,4018,3820,402017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chořelice OL21,3221,0021,322018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Pustiměř VY21,4921,2921,492022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vojnice OL22,5622,7022,702018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nová Dědina OL19,8423,2123,212022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kožušany OL22,9923,5923,592019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Olešnice AOL--23,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radíkov OL23,6823,7623,762018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Grygov OL18,9824,5124,512018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Otinoves PV21,2024,5724,572018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nenakonice OL25,0625,3825,382018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Olešnice AOL19,9530,7630,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Chořelice OL29,1331,3231,322019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Olšany u Prostějova PV33,4432,9533,442022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Těšetice OL35,0020,0635,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Kožušany OL43,0215,4043,022017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sobotín SUNPNPNP2022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Krasice - Prostějov PV20,31NPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Plumlov PVNPNPNP2022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Mladeč OL45,4746,05NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Grygov OL18,7619,47NP2019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasice - Prostějov PV16,4416,6216,622019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL16,9816,8216,982022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Haňovice OL17,0917,0117,092019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dolní Libina SU16,8417,2017,202022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dolní Libina SU17,3217,3917,392019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL17,6117,1517,612022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dub nad Moravou OL17,8817,8217,882022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučany OL18,0617,5218,062022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL18,1017,4218,102022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Soběsuky APV17,6218,2118,212022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubočky OL17,5818,2318,232019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov SU18,2317,9318,252022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV18,4317,7818,432022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pěnčín PV17,6618,5118,512019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Soběsuky BPV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Haňovice OL18,6917,7218,692018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Dědina OL18,7818,0918,782022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Náměšť na Hané OL17,8418,8518,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svésedlice OL18,8718,3918,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pěnčín PV18,8917,7518,892017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Cholina OL18,6618,9418,942019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nenakonice OL19,0018,9419,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvadrožOL18,5219,0219,022018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešnice OL18,2719,0519,052017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílovice BPV19,0618,9619,062019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Šumvald OL19,0819,0119,082022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bezděčí u Trnávky SY19,0818,5419,082022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vojnice OL19,1418,1119,142019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Cholina OL18,5219,1619,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kožušany OL19,1819,0919,182019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešnice OL17,6819,2419,242019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Olešnice OL18,9819,3319,332015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice - Prostějov PV18,6019,3919,392019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Haňovice OL19,3917,9319,392019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Svésedlice OL18,7119,4319,432017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mladeč OL19,4719,0019,472019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bílovice APV19,4719,2219,472016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nemile SU19,5318,2119,532018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loučany OL19,5718,9519,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hlubočky OL18,7119,6019,602018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pěnčín PV18,8219,7519,752019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dětkovice PV18,5419,7719,772016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bílovice APV19,4619,7819,782018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Krasice - Prostějov PV19,8517,7219,852018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Loučany OL19,8717,3819,872019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Droždín ChvadrožOL19,9318,1619,932015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Soběsuky BPV19,2319,9319,932019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Náměšť na Hané OL19,9719,0719,972017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Přáslavice OL18,2520,0020,002022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Soběsuky APV20,0219,9120,022016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hlubočky OL18,5220,0620,062015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Haňovice OL19,6220,1120,112017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Cholina OL19,4720,1220,122019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Hlubočky OL20,1619,8420,162014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Haňovice OL20,1719,6720,172015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nová Hradečná OL19,3320,1920,192014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Velký Týnec OL20,2019,2120,202019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Soběsuky APV19,8220,2220,222019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Olešnice OL20,2720,3220,322019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dub nad Moravou OL19,7420,3220,322019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dětkovice PV18,8520,3320,332016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Olešnice OL18,5420,3320,332017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Krasice - Prostějov PV19,7620,3720,372016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Náměšť na Hané OL17,2620,4420,442015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Droždín ChvádrožOL20,4420,2020,442019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bílovice APV20,4519,4120,452017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Světlá HoraBR18,1120,5120,512022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Pěnčín PV20,5317,3620,532016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Maršíkov SU19,3120,5620,562018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Krasice - Prostějov PV20,5918,1820,592017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Droždín ChvadrožOL19,6820,6120,612017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Krasice - Prostějov PV18,5720,6120,612018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Olešnice OL--20,632013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Droždín ChvadrožOL20,6719,6420,672019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Soběsuky BPV20,7518,3420,752019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nová Dědina OL20,7920,7920,792015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kožušany OL20,8318,7220,832016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Soběsuky APV19,0020,8520,852019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pavlov SU18,7020,8720,872019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Mladeč OL20,9320,8520,932019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dětkovice PV18,4820,9320,932019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Hlubočky OL19,0620,9720,972016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Soběsuky APV20,9220,9920,992018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pustiměř VY19,6821,0021,002022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Bílovice BPV21,0517,9521,052018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Pavlov-výběr SU20,9721,0921,092017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
BIOMAC HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
BIOMAC HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
BIOMAC HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
BIOMAC HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
BIOMAC HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
BIOMAC HE
2021/07/17 Olešnice, BIO-HE Olešnice
BIOMAC HE
2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže