Třeština 2024 - Třeština (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 11. 08. 2024 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 08. 2024 19:00
Konec rezervace: 11. 08. 2024 10:00
Začátek tipování:  04. 08. 2024 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2024 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-14067.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice APV14,6415,0815,082023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV14,8515,2015,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Třeština SU14,7815,2615,262023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolany OL15,2615,1015,262023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,5315,3215,322023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU15,1715,3315,332023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janovice BR15,4315,4915,492023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR14,8815,5015,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Měrotín OL15,6615,6915,692022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Brníčko SU15,7215,8315,832023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice CPV15,5515,8915,892022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kožušany OL15,4216,2016,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Starý Jičín NJ15,6316,3316,332022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice C OdpadPV16,3416,2116,342023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Měrotín BOL16,4816,4016,482022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ludéřov OL15,3716,4916,492022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nenakonice OL15,3716,5016,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ludéřov FARMAOL16,5415,7416,542023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Velká (Hranice III) PR16,7315,9916,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Těšetice TyfočáciOL16,7316,3416,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Velké Kunětice JE16,8316,7716,832021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ráječek SU15,6716,9916,992022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Třeština SU15,6917,0517,052022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nový Malín SU16,9017,1217,122023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vrchoslavice PV15,6117,1917,192022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Čelechovice na Hané PV16,5917,2117,212023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velká Bystřice OL14,2317,2117,212023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolní Libina SU17,2216,5717,222021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Náměšť na Hané OL15,8417,3617,362022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Dědina OL17,4017,3417,402021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Brníčko SU17,4717,1517,472021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Drahany PV15,9717,4717,472023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Velké Kunětice JE17,4217,5217,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kosov SU17,5717,4917,572023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bezděčí u Trnávky SY17,6116,6317,612023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bezděčí u Trnávky BSY17,7116,4917,712021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Plumlov PV17,8415,9217,842022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Olešnice REZERVAOL17,9017,5117,902023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Vrchoslavice PV17,5717,9317,932023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Štíty SU16,6617,9417,942021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bezděčí u Trnávky SY16,4718,0218,022022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Krasice - Prostějov PV18,0717,8718,072021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bludov SU17,1218,1418,142023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Studnice CR18,1716,3618,172021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Lesnice 1SU17,6218,2618,262023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Cholina OL16,2118,2718,272022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bludov SU18,3018,1818,302021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krasice - Prostějov PV17,5218,5518,552023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Tršice OL17,4618,6018,602022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dolní Studénky SU17,8218,6118,612021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olšany u Prostějova PV19,0818,1319,082021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Tošodry fire team NJ16,7819,2819,282022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Olešnice XOL19,2818,9419,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kožušany OL19,2219,3719,372023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Chořelice OL17,9119,4519,452022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Lesnice 2SU19,5219,0619,522023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Plinkout OL19,5919,6419,642022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Přáslavice OL19,7819,7119,782022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Brníčko SU19,9419,8319,942022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Olšany u Prostějova PV18,5620,0420,042022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Velká Bystřice OL20,2315,5220,232022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sobotín SU15,6020,2320,232023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Křenovice PR15,0120,2420,242023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Bratrušov VETERÁNISU19,8520,3720,372023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Kobeřice PV20,3819,5020,382022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,8816,1216,122022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stará Říše JI16,2116,2716,272022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Odry NJ16,2716,2816,282023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pšánky HK16,3115,9316,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB16,3516,1416,352022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Plumlov PV16,8717,2217,222022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU17,0617,2217,222023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL17,1817,2617,262022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ploukonice SM16,7717,3417,342022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrabišín SU17,3717,2217,372022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Dědina OL17,4217,2817,422023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice CUO17,1517,5917,592022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benetice TR16,6117,6217,622022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Libina SU17,7017,5117,702023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Plumlov PV17,8616,6417,862022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany OL17,6217,9217,922023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Soběsuky BPV17,9817,9117,982023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krasice - Prostějov PV17,2917,9917,992022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolní Libina SU18,0217,0918,022022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Měrotín OL17,4118,1318,132022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice VY18,1018,1718,172022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pavlov SU18,3118,1018,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolany OL17,9618,3618,362022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolany OL17,9618,3618,362022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dub nad Moravou OL17,9818,3718,372023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolní Libina SU18,3717,6818,372023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hrabišín SU17,5518,3918,392022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pavlov SU18,1718,4018,402022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pavlov SU18,1718,4018,402022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolní Libina SU17,2018,4118,412022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU17,2018,4118,412022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Cholina OL18,3418,4418,442023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Měrotín OL17,1518,4718,472023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Náměšť na Hané OL18,5818,5318,582023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velký Týnec OL17,8318,6318,632023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice - Prostějov PV18,4318,7318,732023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Měrotín OL18,3918,7418,742021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Haňovice OL18,8718,5918,872022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Odry NJ18,4418,9318,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hrabišín SU19,0218,3719,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nová Dědina OL19,0518,8319,052022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nová Dědina OL19,0518,8319,052022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Světlá BR19,2318,9419,232022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Světlá HoraBR19,2318,9419,232022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vojnice OL19,2219,2419,242022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Světlá HoraBR19,1519,2719,272021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dolní Libina SU18,4219,2919,292022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Děrné NJ19,1819,4419,442022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Světlá HoraBR19,5219,3719,522023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Cholina OL19,2719,5319,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Blatec OL19,6819,6019,682021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Cholina OL18,6519,7719,772022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bezděčí u Trnávky SY18,8019,8119,812021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dub nad Moravou OL19,9319,5019,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krasice - Prostějov PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Pavlov SU19,3820,0220,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kožušany OL20,0419,8120,042021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bílovice UH20,0516,8720,052022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Soběsuky APV20,1017,9620,102023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bezděčí u Trnávky SY19,5820,1620,162023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Pavlov SU20,1719,1920,172022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Senetářov BK20,1818,5120,182022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Senetářov BK20,2120,0420,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Blatec OL20,2120,2520,252023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bílovice PV20,4720,1320,472022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Šumvald OL20,5220,3320,522021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Třeština SU18,6720,5920,592023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Soběsuky BPV20,7820,0120,782022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Blatec OL20,6720,8020,802022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Domamyslice PV21,0620,8621,062023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Krasice - Prostějov (J)elitaPV20,9721,5221,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Hrabišín SU16,4921,7621,762023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Soběsuky APV21,7322,4022,402022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Světlá HoraBR22,4420,5722,442022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Bezděčí u Trnávky SY21,6222,6722,672023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Šumvald OL21,7322,9722,972023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Nový Malín SU23,8920,5523,892022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Nový Malín SU23,8920,5523,892022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Vojnice OL21,0824,2824,282023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Klopina SU24,4324,3124,432023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Chořelice OL24,4724,0324,472023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, 10.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B),Ženy + VC Veteráni
VCOS
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2023/08/13 Třeština, 10. kolo BIOMAC HE - Třeština (3B)
BIOMAC HE
2023/08/13 Třeština, Třeština - VC HOLBA CUP Muži(3B), Ženy, Veteráni
VCOS
2023/09/16 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/14 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga