LUDRA CUP Drahanovice 2020 - noční soutěž 2B

Liga: -
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 08. 2020 21:00
Kontakt:   Navrátil Pavel, SDH Ludéřov
Telefon:  732 507 699

Začátek rezervace: 09. 08. 2020 18:00
Konec rezervace: 22. 08. 2020 12:00
Začátek tipování:  22. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2020 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/

Poznámka pořadatele

SDH Ludéřov si Vás dovoluje pozvat na V. ročník noční soutěže - LUDRA CUP, konané v hasičském areálu "za bytovkami" v Drahanovicích, v sobotu 22.8.2020

Program:
do 20:45 příjezd a prezentace jednotek
21:00 nástup a porada velitelů
cca 21:30 zahájení soutěže (až po setmění)

Muži:                                                                                                 Ženy:                               

1. místo……1 000 Kč + poukaz 2000 Kč + pohár, medaile + puťák           1. místo……800 Kč + savice APOLLO + pohár, medaile + puťák  

2. místo……700 Kč + hadice C + pohár, medaile                                     2. místo……500 Kč + hadice C + pohár, medaile 

3. místo……500 Kč + věcná cena + pohár, medaile                                 3. místo……300 Kč + věcná cena + pohár, medaile    

4. místo……300 Kč + věcná cena                                                           4. místo……200 Kč + věcná cena

5. místo……200 Kč + věcná cena                                                           5. místo……100 Kč + věcná cena

6.-10. místo……100 Kč + věcná cena

VŠECHNA OSTATNÍ DRUŽSTVA OBDRŽÍ VĚCNÉ CENY!                    



K občerstvení: hranolky, ludra-burgery, uzená žebra, uzené cigáro, kančí guláš

Kategorie muži, ženy 2B. Muži i ženy poběží současně
Rezervace družstev startuje 9.8.2020 od 18:00 na firesport.eu
Pro případné dotazy napište zde na zeď nebo se obraťte na tel: 732 507 699

VŠE O SOUTĚŽI NAJDETE ZDE: https://www.facebook.com/sdhluderov/

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-11448.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
22Krasice PVKarolína Burešová
33Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
44Blatec OLEva Sahligerová
55Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
66Čechy pod Kosířem PVBarča Burešová
77Bílovice PVPetr Dokoupil
88Cholina OLSabina Hájíčková
99Olešnice XOLMartin Elner
1010Radíkov OLPatrik Horák
1111Vojnice OLTereza Jílková
1212Krasice PVTomáš Petržela
1313Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
1414Čelechovice na Hané PVPavla Menšíková
1515Dolní Libina ŽenySUAdéla Blažková
1616Cholina OLSabina Hájíčková
1717Blatec ŽenyOLDominika Švecová
1818Haňovice OLMartin Gazárek
1919Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2020Domamyslice DvojkaPVLukáš Trefil
2121Měrotín ženyOLKateřina Mariánková
2222Vojnice OLTomáš Navrátil
2323Dub nad Moravou ženyOLDominika Švecová
2424Soběsuky Ženy PVMichaela Vystavělová
2525Šumvald ŽenyOLAneta Kreuzziegerová
2626Těšetice OLAdriana Šulcová
2727Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2828Otinoves Muži PVMichaela Vystavělová
2929Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
3030Kokory PRLibor Daňa
3131Mladeč OLJiří Hofschneider
3232Janovice BRBarbora Paráková
3333Soběsuky Ženy BPVMichaela Vystavělová
3434Měrotín OLPavla Menšíková
3535Břidličná BRJíří Skopal
3636Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
3737Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
3838Olešnice OLLudvík Drapl
3939Kožušany OLPetra Jančova
4040Radíkov OLOndřej Hlavinka
4141Droždín OLPetra Jančova
4242Ratiboř VSBarbora Paráková
4343Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
4444Pavlov ženySUSimona
4545Haňovice OLJiří Hofschneider
4646Štíty SUMarek
4747Kosov SUsdh kosov
4848Kosov Ženy SURadka Navrátilová
4949Třeština SUVladimír Švub
5051Pavlov MužiSUAdys221993 Adámek
5152Droždín OLIveta Pírková
5253Břidličná BRJaromir Pavlik
5354Zborovice KMJan Plachý
5455Nová Dědina OLEva Dušková
5557Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
5658Ratiboř VSJakub Válek
5759Polomí PVŠárka Recová
5861Kožušany OLPetr Zmeškal st.
5962Domamyslice DvojkaPVLukáš Trefil
6063Ratiboř VSJakub Válek
6164Pavlov MužiSUAdys221993 Adámek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga