LUDRA CUP Drahanovice 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 27. 07. 2019 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Telefon:  732 507 699

Začátek rezervace: 21. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 27. 07. 2019 12:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál "Za kapličkou"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-10304.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Radíkov OLDejv Tietze
33Kožušany OLMonca Vyhlidalova
44Cholina OLPatrik Maksant
55Olešnice OLMartina Hubáčková
66Šumvald OLMichal Blumtritt
77Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
88Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
99Domamyslice PVJan Havlíček
1010Chořelice OLPatrik Horák
1111Niva PVTomáš Růžička
1212Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
1313Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
1414Břidličná BRJaromir Pavlik
1515Cholina OLSabina Hájíčková
1616Bílovice ženy BPVJana Vinklerová
1717Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
1818Kosov SUsdh kosov
1919Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2020Nenakonice OLJan Indrák
2121Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
2222Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
2323Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
2424Bezděčí u Trnávky mužiSYPavel Spíchal
2525Bílovice PVPetr Dokoupil
2626Vojnice OLFilip Hricisin
2727Olešnice OLAdéla Buiglová
2828Měrotín OLJiří Puchýř
2929Krasice PVKarolína Burešová
3030Velký Týnec OLJan Jeřábek
3131Blatec OLEva Sahligerová
3232Náměšť na Hané ženyOLGabriela Skopalová
3333Soběsuky PVPetr Zmeškal
3434Nové Dvory OLDaniela Trombiková
3535Droždín OLIveta Pírková
3636Střelice OLMartin Gazárek
3737Soběsuky ženy BPVJana Petrželová
3838Svésedlice OLRadek Vyhnal
3939Polomí ženy PVLenka Recová
4040Vojnice OLAdriana Šulcová
4141Kožušany OLPetr Zmeškal st.
4242Kosov ženySUMichaela
4343Určice MužiPVTereza Jílková
4444Chválkovice ŽenyOLNikola Látalová
4545Svésedlice OLSDH Svésedlice
4646Leskovec nad Moravicí mužiBRTomáš Pavlík
4747Náměšť na Hané OLMartin Elner
4848Krasice PVBarča Burešová
4949Pavlov ženySULucie Dostálová
5050Maršíkov ŽENYSUBarbora Vaculíková
5151Štíty SUMarek
5252Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
5353Březina SYLukáš Navrátil
5454Alojzov PVMichaela Vystavělová
5555Kokory PRPetra Trefilová
5656Lesnice ŽenySUKlára Blažková
5757Haňovice OLsdhhanovice
5858Mladeč OLMartin Kristek
5959Tovačov  PREliška Večeřová
6060Mokrá BOJara
6162Svésedlice OLMarkéta Bečáková
6263Velký Týnec OLPetra
6364Bělkovice-Lašťany OLVeronika Růžičková
6467Grygov OLštěpán dvorský
6568Boňkov PRMarek Zavřel
6669Březina SYJan Gloc
6771Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
6872Náměšť na Hané ženyOLMichael Vařeka
6973Lukov ZLLukáš Žák
7075Stražisko PVOndřej Šmehlík
7177Senetářov A ženyBKKateřina Skotáková
7278Senetářov ženyBKLeona Vašíčková
7379Otinoves PVTomáš Sychra
7481Třeština SULadislav Plechatý
7582Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
7683Krasice PVTomáš Petržela
7789Janovice BRTereza Malá
7894Otinoves PVRoman Klech
7995Loučany ŽenyOLDagmar Bartoňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga